Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jakie buty lubicie nosić?
#31
Panienka napisał(a):Nie ma czegoś takiego jak 30 dni na zwrot...

Jeśli sklep daje 30 dni na zwrot, to jest.


Przypominam, że wątek dotyczy ulubionych butów (modeli, rodzajów, marek), a nie rozmów na temat ich rozmiarów, cen, itd. Proszę starać się łączyć swoje uwagi z tematem, a rozmowa nie będzie schodzić na niewłaściwy tor.
  Odpowiedz
#32
Ja osobiście lubię buty wygodne jak trampki, baleriny itp. choć latem sandałkami na koturnie, a jesienią botkami na obcasie nie pogardzę ^^ Bardzo fajnie ostatnio mi się chodzi w kozaczkach bez obcasów, po prostu zwykłe najzwyklejsze kozaczki z pomponami ^^ Są cieplutkie i lekkie na nogach :)
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#33
Merg ma 30 dni na zwrot - jest tak jak pisze kolega wyżej. Sklep może sam dać więcej czasu.
A teraz może wróćmy do rzeczywistego tematu tej dyskusji ;-)
  Odpowiedz
#34
Zależnie od sytuacji- lubię trampku, zwykłe czarne, do chodzenia 'wokół domu'. Na treningi mam Maxy, są wygodne i stabilne. Do pracy- zależy, na jakim dziale- albo obuwie ochronne, albo obowiązkowe czółenka na koturnie/szpile. No właśnie, szpile. Uwielbiam czarne lub czerwone, klasyczne. Niestety, rzadko mogę nosić, bo mam uszkodzone kolano :) Co nie zmienia faktu, że mała czarna i szpilki to mój ulubiony strój.
  Odpowiedz
#35
I cena sensowna. Nie oszukujmy się, mamy kryzys, mało kto ma kilka stówek tylko po to, żeby te pieniądze wydać na buty, prawda? ;-)
  Odpowiedz
#36
Możesz kryzys obuwia nie dotyczy, nie przesadzajmy, chyba po prostu każdy chce wydawać kasę rozsądnie. No może poza kobietami, które mają 50 par obuwia i każdą parę zakładają nie więcej niż kilka razy w życiu. Chore, ale spójne z podejściem niektórych osób w tym kraju ;-)
  Odpowiedz
#37
A jakie ty lubisz buty? I tak ogólnie - kupujecie to co jest określone w danym momencie jako modne?
U mnie priorytetem było zawsze to, co mi się podoba. Bo nie zawsze to co modne, faktycznie mnie się podobało ;-)
  Odpowiedz
#38
Panienka napisał(a):kupujecie to co jest określone w danym momencie jako modne?
Jak to powiedziano: "Moda jest tak brzydka, że trzeba ją zmieniać co sześć miesięcy". Oddaje to moje podejście w 100%. Oryginalność nie boli, ma być wygodnie i MNIE się podobać. Moda jest od wyciągania kasy.
  Odpowiedz
#39
Przedmówca powiedział to co najważniejsze - ludzie kupując coś modnego wybierają rzeczy, które w istocie wcale im się nie podobają. Później mimo wszystko udają, że są zadowoleni z tego co mają. A wcale tak nie jest. W młodości te mody bywały różne, ale u mnie zawsze pojawiało się to, co mi się najbardziej podobało.
  Odpowiedz
#40
[Obrazek: balerinki-czarne-kwiaty-primark-atmosphe...388007.jpg]

[Obrazek: _DSC5016_24092012_739.jpg]

[Obrazek: pol_pm_Nike-Flash-Leather-441396-108-441...7778_1.jpg]

[Obrazek: 79072356.jpg]
Takie buty zazwyczaj noszę. Opcja na każdą porę roku :D czasem wcisnę jakieś szpilki, ale to ostateczność, jeśli okazja mnie zmusi, no i latem jakieś sandały i te sprawy
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy lubicie nosić koszulę? Swordancer 14 7 554 26.10.2017, 19:05
Ostatni post: Druczh
  Podobne buty era9889 0 1 681 23.11.2013, 22:33
Ostatni post: era9889
  Jakie fryzury kobiety lubią najbardziej u facetów? adam-as 4 3 791 17.04.2013, 17:21
Ostatni post: Shina96
  Jakie to buty? gregor01 4 2 634 04.04.2013, 15:10
Ostatni post: gregor01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości