Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jakim jesteś znakiem zodiaku?
#21
Waga, urodziłem się 21 Października - XX wieku, tak na marginesie.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#22
Jam jest wściekły byk :diabel lub niewinny byczek fernando Rumiany z 30 kwietnia.
Co do tych horoskopów, ja również uważam to za bzdury.
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#23
Ja jestem skorpionem, wiele rzeczy się zgadza, ale gdziekolwiek spojrzę na znaczenie znaku zodiaku to jest o seksie i trudnym charakterzeHaha
Cytat:Skorpion to najsilniejszy ze wszystkich znaków zodiaku posiadający jednocześnie najtrudniejszy charakter. Skorpion cierpi na nadmiar energii życiowej. Uzewnętrznia się to w jego wielkim dynamizmie, aktywności, sile ducha i charakteru. Działa z pasją i odwagą, ma nieustanną chęć działania. Zmaga się z życiem i uwielbia to. Jego żywioł to pokonywanie trudności. Swemu patronowi, Marsowi, zawdzięcza wojowniczość i agresywność. Jego przeżycia są zawsze skrajne, reakcje - gwałtowne. Cokolwiek robi, robi z namiętnością. Bystry i dociekliwy, ma ogromną intuicję. Przebiegły. Praca pochłania go całkowicie, wykonuje ją z pasją i wytrwale zmierza do celu - nie dla sławy ani kariery, lecz z autentycznego pragnienia działania. Bywa dobrym lekarzem, żołnierzem, naukowcem. Miewa zdolności artystyczne i literackie. Jest wspaniałym psychologiem. Mimo swego egocentryzmu i dumy, Skorpion jest bardzo przywiązany do przyjaciół i potrafi im pomagać w potrzebie. W towarzystwie słynie z ciętego języka i autorytatywności. Niestety, Skorpion jest podejrzliwy i nieufny, bardzo pamiętliwy i pesymistycznie nastawiony do życia. Często - mściwy. Zdarza się też typ negatywny o tak brzydkich cechach jak złośliwość, chytrość, despotyzm oraz skłonności do tyraństwa i okrucieństwa. Jednak, zły czy dobry, Skorpion nigdy nie jest nudny.

W miłości namiętny i zachłanny. Posiada silnie rozwinięty seksualizm i trudno wytłumaczalny magnetyzm. Kieruje się wyłącznie emocją. Współżycie z nim jest trudne - jest humorzasty i zazdrosny, lubi dominować. Biada temu, kto go zrani. Skorpiony są zwykle bardzo atrakcyjne i pociągające. Ich uczucie bywa silne, głębokie i trwałe. Nie interesują się błahymi flirtami "romansami za grosz". Ich życie erotyczne zaczyna się zwykle wcześnie i trwa długo.
  Odpowiedz
#24
Horoskopy są tak skonstruowane, że pasują do większości ludzi... Głupotą jest przywiązywać do tego większą wagę.

Imcoran napisał(a):Urodziłem się w dzień dziecka czyli 01.06
Skubany Auc

To ja się urodziłem 1 czerwca, w dzień dziecka! Haha Do tego mam na imię Kuba, w tym dniu przypadają również moje imieniny...
  Odpowiedz
#25
Byczek ze mnie :D
Trochę mały bo mały ale zawsze!
  Odpowiedz
#26
Urodziłem się drugiego października więc Waga.
  Odpowiedz
#27
15 listopad - Skorpion :D
  Odpowiedz
#28
Urodziłem się niestety siedemnastego sierpnia - Lew:P
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#29
9 czerwca - bliźnięta
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#30
(10.08.2013, 02:10)Buhay napisał(a): To ja się urodziłem 1 czerwca, w dzień dziecka! Haha Do tego mam na imię Kuba, w tym dniu przypadają również moje imieniny...

Moja Mama urodziła się 24 grudnia czyli ma jednego dnia urodziny i imieniny bo ma na imię Ewa a tak się złożyło że mój Tata to Adam i również ma imieniny tego dnia, Adam i Ewa. Serce
Widzisz jaki zbieg okoliczności, a mieszkali od siebie 3,4 km gdy się poznali i wyszli za Siebie za mąż. :)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jesteś zadowolony/a ze swoich zarobków? Nicholas 2 1 714 30.04.2014, 15:56
Ostatni post: Marceli
  Sprawdź czy jesteś uzależniony/uzależniona od internetu Paweu 32 6 249 13.12.2013, 16:02
Ostatni post: Paweu
  HIT FACEBOOKA! Sprawdź czy jesteś naćpany?! Karol 5 3 612 06.05.2012, 21:06
Ostatni post: Diablo09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości