Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Koniec świata, czyli dowcip LG
#1
Wiecie że lubię coś takiego, ludzka wyobraźnia odnośnie podobnych dowcipów po prostu mnie zadziwia:






Oryginalne, ale czy zabawne?

Ciekaw jestem tylko, czy ludzie podstawieni, pewnie tak.
Taki wykop, nawet nie wiem jak dawno temu to już było.
  Odpowiedz
#2
Haha kozacki pomysł jak i wykonanie :D
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Właśnie, to jest zapewne wszystko ustawione, ale wyobraźcie sobie gdyby wszystkie reklamy w tv były równie kreatywne. Za tę bombową kreatywność szacunek dla twórcy.
  Odpowiedz
#4
Widziałem już to jakiś czas temu. Moim zdaniem jedna z najfajniejszych i najbardziej przemawiających do wyobraźni reklam.
Jeśli ludzie reagujący na obraz nie byli podstawieni, to dowcip w dużo lepszym guście niż ganianie kogoś z zakrwawioną piłą łańcuchową, chociaż i tak można popuścić w gacie Haha
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#5
Reżyserka na bank, ale motyw świetny. Gdyby naprawdę zrobili to wkręcając w zabawę niczego nieświadomych ludzi, filmik zrobiliby zupełnie inaczej. Tutaj widać po prostu zwykłą reklamę z dobrym pomysłem. Ba, bardzo dobrym ;)
  Odpowiedz
#6
Marketing marketingiem, ale spodobało mi się. Fajny pomysł, bardzo dobre wykonanie no i przemawia do wyobraźni. Ciekawe, czy gdyby zrobili to serio jako żart, jak każdy z nas by się tam zachował? :D
  Odpowiedz
#7
Wydaje mi się ze nie jest to podstawione. Mają też kilka innych filmików np zapadajaca się podłoga w windzie. Pomysł i wykonanie bardzo dobre.
  Odpowiedz
#8
Na bank podstawione, ale oryginalne.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Koniec internetów na dziś... Monoceros 0 899 07.02.2014, 21:52
Ostatni post: Monoceros
  Ubogi kontra bogaty, czyli one lecą tylko na kasę! Swordancer 15 3 962 01.12.2013, 15:23
Ostatni post: Swordancer
  Wisielec - dowcip Swordancer 9 2 766 07.11.2013, 09:13
Ostatni post: Olka
  HISHE, czyli jak to powinno się skończyć! Swordancer 0 891 26.10.2013, 17:34
Ostatni post: Swordancer
  Wyciskanie największego pryszcza Świata Szymon 30 39 832 20.03.2013, 16:47
Ostatni post: Suicider

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości