Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Odjechani rządzą!
#1
Siemanko. :) W tym wątku chciałem powiedzieć, iż Odjechani.com.pl to najlepsze forum, jakie kiedykolwiek spotkałem. Nie dość, że przemili użytkownicy to w dodatku z administracją można porozmawiać na każdy temat. :) Byłem na różnych forach, np. odskok.pl, z którego zrezygnowałem, gdyż byli bardzo niemili użytkownicy, również byłem na zwariowani.com.pl, ale tam spotkałem się z różnymi kłótniami i podobnie usunąłem stamtąd konto. Teraz moim głównym forum są Odjechani ! Naprawdę, jesteśmy górą ! Forum jest zarąbiste, ale i tak, z dnia na dzień się polepsza! Zwróćmy też na liczbę użytkowników, których ciągle przybywa. :) Bardzo podoba mi się na forum to, że naprawdę szybko umiemy odpowiedzieć. Czyli podsumowując - Odjechani na samym szczycie ! ;)

PS: Powiedzcie coś od siebie w tym wątku. :)
#2
Sorry, że to napisze ale zajeżdża mi to lekkim podlizywaniem się...
Na forum Odskok.pl byłem niegdyś moderatorem o nicku "Benn" także wiem jaka była tam atmosfera i jacy byli użytkownicy, więc proszę mi tutaj bzdur nie wypisuj...
Pozdro. ;p

#3
A moim zdaniem to nie jest podlizywanie się, tylko szczera prawda. Ja także kiedyś miałem konta na różnych forach. Tam niestety było kiepsko, administracja olewała to, użytkownicy wzajemnie się wyzywali. Tutaj przywitała mnie miła atmosfera :)

#4
To nie jest podlizywanie, określiłabym takie "cukrowanie" bardziej dosadnie. Ciekawa jestem kto ciebie widział na tamtych forach. Ja również mam tam konta i jestem wręcz przeciwnego zdania. Odskok to bardzo konkretne forum z ciekawymi ludźmi, i dużo ciekawszymi tematami niż tutaj. Na Zwariowanych jest natomiast więcej luzu i przyjaznej atmosfery i znowu muszę powtórzyć, ciekawsze tematy. Tutaj dużo trzeba nad tym popracować, nic tylko chomikowanie. Przepraszam, tematy graficzne zasługują na uznanie, są naprawdę świetne, szczególnie poradniki. Atmosfera tutaj jest bardzo sztywna i oficjalna, wręcz zawiewa nudą. Moim zdaniem z trzech wymienionych for, Odjechani są na trzecim miejscu. Na Pierwszym natomiast Odskok i to zdecydowanie.
#5
Forum jak forum, po co oceniać na jakieś "podium" które najlepsze to nie są jakieś zawody sportowe żeby ustawiać wg. własnych upodobań. Forum prowadzone po to, aby się wywyższać, albo szczycić że jest się najlepszym to jest jedne wielkie gów** że tak powiem. Ja znalazłem taki wirtualny świat właśnie tutaj, poznałem fajnych znajomych, ale nie narzekam na inne fora internetowe ;]
#6
Może wtrącę coś od siebie kończąc tą dyskusję.

W sieci jest wystarczająco miejsca dla wielu forów i nie będziemy pozwalać na publiczne
szkalowanie któregokolwiek z nich.
Niektórzy z Was coś sobie chyba pomylili.
Jeżeli ktoś z Was został wyrzucony z tamtych forów, widocznie były ku temu podstawy.

Jak ktoś chce mącić i ma jakieś wewnętrzne problemy, proszę załatwić je między sobą.
Odjechani to forum bardzo liberalne i przyjazne użytkownikom, jednak takich
zachowań czy inwigilacji tolerować tu nie będziemy.


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 395 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Najbardziej blyskotliwe wypowiedzi z forum odjechani.com.pl Baron 1 1 306 03.01.2016, 23:13
Ostatni post: amb00
  Instrumenty muzyczne, czyli na czym grają Odjechani? Demanufacture 17 5 633 30.03.2015, 08:30
Ostatni post: Maha Kali
  Po co komu Odjechani? Jarus 36 10 027 29.10.2013, 08:39
Ostatni post: Mesajah
  Gdybym był/była adminem na forum odjechani.com.pl to ? Mesajah 18 5 625 05.04.2013, 21:30
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości