Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ankieta: Skąd znalazłeś się na forum?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Z fanpage na Facebooku.
0%
0 0%
Z linka od znajomego na innej stronie/forum.
25.00%
3 25.00%
Szukałem wielotematyka no i znalazłem, w google.
16.67%
2 16.67%
Z top-listy mybb, forum reklamowego.
8.33%
1 8.33%
Z reklamy na Youtub.
0%
0 0%
Z innej strony, napisz jakiej!
8.33%
1 8.33%
Z portalu Chomikuj.pl
41.67%
5 41.67%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Po co komu Odjechani?
#1
Trafiłem na to forum kiedy szukałem rozwiązania problemu związanego z moim kontem na chomikuj. Właściwie, to o ile pamiętam zostałem tu zaproszony przez jednego z tych których nicki wyświetlają się na czerwono ;).
Dopiero po jakimś czasie zacząłem "studiować" działy inne niż te dotyczące chomikowania. No i zostałem na dłużej. To moje pierwsze forum i trochę zeszło zanim je ogarnąłem na tyle żeby zacząć się udzielać.
Jest tu wiele ciekawych tematów ( głupie też są :P ), na które mogę podyskutować z innymi ludźmi.
Moje ulubione: Strefa Webmastera, Samorozwój, Paranormal i oczywiście Kawiarnia 24h.
Pewnie każdy trafił tutaj z innych , być może podobnych powodów.
Więc jak Ty tutaj trafiła/eś i co skłoniło Cię żeby zostać?
Tylko jak by się dało, to bez wazelinki w stylu "Bo tu jest super forum, super administracja, a wszyscy razem są jeszcze bardziej super od tych, co są super" :D
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#2
Świetny temat. :)
Podałeś nam cenną informację. Jeżeli jest to Twoje pierwsze forum, jestem pod wrażeniem. Od zawsze miałem wątpliwości, czy forum nie jest zbyt rozbudowane co może zniechęcać nowych użytkowników. Czyli jednak można się odnaleźć i przyzwyczaić. :)
Dziękuję Ci za ten wątek. Ciekaw jestem czego się tu dowiemy.
  Odpowiedz
#3
Heh, fajny pomysł z tym tematem ;)

Ja na forum trafiłem przez chomika. Na początku zacząłem robić backup ważniejszych materiałów, które miałem na dysku. Później wkręciłem się jeszcze bardziej i postanowiłem rozwinąć swojego gryzonia. W międzyczasie szukałem chomikowego forum i trafiłem w sieci na Odjechanych ;) Z początku chodziło jedynie o reklamę. Wystartowałem od działu "Pochwal się klatką" i pilnowałem swojego wątku. Może to trochę zabawne, ale do dziś się nie przywitałem w odpowiednim do tego temacie :D

Później moją uwagę przykuł dział "Literatura". To był jedynie zapalnik, bo najważniejszym czynnikiem, który zatrzymał mnie tutaj, była garstka ogarniętych użytkowników, z którymi od samego początku znalazłem wspólny język. Wielu wartościowych ludzi tworzy to forum. To jest jego największa siła.
  Odpowiedz
#4
Heh zaraz wyjdzie, że każdy trafił tutaj przez chomika :) Zresztą ze mną nie było inaczej.
O ile dobrze pamiętam to rozmawiałem z B0hazardem (dawny junior tego forum) na temat chomikuj. Potrzebowałem wtedy pomocy bodajże przy opisywaniu plików i polecił mi właśnie to miejsce. Posty zacząłem pisać dopiero po miesiącu czy dwóch więc nie był to jakiś mega start...
Z czasem przesiadywałem tutaj coraz dłużej, poznawałem świetnych ludzi i tak jestem do teraz :)
Co mnie tutaj zatrzymało? Klimat... ten świetny klimat który tworzą Ci wspaniali ludzie ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#5
A ja nie będę oryginalny. Również trafiłem do odjechanych z chomika. Przyciągnął mnie dział targowisko, gdzie zamieszczałem ogłoszenia dotyczące uploadu plików, ale od niedawna dostęp do działu jest od 50 postów. Trochę nie na temat, ale moim zdaniem próg 50 postów jest za duży i dostęp do działu ma tylko "elita forum"
  Odpowiedz
#6
Jeśli dobrze pamietam to trafiłem tu, żeby opisać i zapytać o program do chomika, który niby był botem do CHR, ale wysyłał wiadomości do administracji z dowodami na jego użytkowanie przez danego usera. Uśmiałem się wtedy i musiałem gdzieś to opisać.

No a jeśli chodzi ogólnie o fora, to miałem już styczność z paroma, ale nigdy nie zostawałem na długo. Zwykle ze względu na stos głupich i czepialskich userów, albo co gorsza moderatorów i adminów, którzy swoje zdanie uważają za święte i lubią się sprzeczać, upominać, czy zamykać wątki za offtop który sami produkują nie zgadzając się ze swoimi wzajemnymi poglądami. Po prostu kaszanka... Tu jest jednak inaczej i pewnie dlatego zostałem tu na stałe dopóki klimat się nie zmieni, bo dlaczego mam szarpać sobie nerwy gdyby w przyszłości coś się popsuło.
  Odpowiedz
#7
Ja trafiłam tutaj przez chomika simio który się okazał należał do admina Szymona :)
Zostawił jakąś reklamę w chomikowych rozmowach.
Oh, I’m not afraid to die for the other kind of love
Take me to church
I'll worship like a dog at the shrine of your lies
I'll tell you my sins and you can sharpen your knife
Offer me that deathless death
  Odpowiedz
#8
Jeżeli chodzi o mnie to trafiłem tu poprzez reklamę chyba Blachu o odjechanych u siebie w Chr :)
  Odpowiedz
#9
Ja również trafiłem tu przez chomika :), ponieważ używałem tych poradników, oraz poradniki o grafice mnie przyciągały ;) oraz czytelność forum ponieważ nie ma nigdzie spamu, 3 razy nazwę zmieniałem :D i zostałem do dziś.
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#10
Będzie oryginalnie - trafiłam tu przez chomika. :D W rozmowie z innym użytkownikiem Chomikuj padło pytanie - jak/gdzie się promować i zostało wymienione forum Odjechanych i jeszcze jedno, konkurencyjne forum. Zajrzałam na oba i przez sam wygląd strony zdecydowałam, że tu mi się bardziej spodoba - strona była bardziej przejrzysta, bez zbędnych bajerów, ładniejsza szata graficzna. Zaczęłam od reklamy chomika, później zaczęłam przeglądać, wypowiadać się tu i tam, a że akurat trwała rekrutacja na juniorów, stwierdziłam, że chciałabym spróbować swoich sił w nowej roli i zająć się działem literackim... A dalej już poszło. To wprawdzie nie pierwsze moje forum, ale pierwsze wielotematyczne, i na razie jedyne. :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 395 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Najbardziej blyskotliwe wypowiedzi z forum odjechani.com.pl Baron 1 1 306 03.01.2016, 23:13
Ostatni post: amb00
  Instrumenty muzyczne, czyli na czym grają Odjechani? Demanufacture 17 5 633 30.03.2015, 08:30
Ostatni post: Maha Kali
  Co i komu wypada? Koniak 3 1 542 28.12.2013, 02:44
Ostatni post: DaViD16
  Gdybym był/była adminem na forum odjechani.com.pl to ? Mesajah 18 5 622 05.04.2013, 21:30
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości