Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ankieta: Skąd znalazłeś się na forum?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Z fanpage na Facebooku.
0%
0 0%
Z linka od znajomego na innej stronie/forum.
25.00%
3 25.00%
Szukałem wielotematyka no i znalazłem, w google.
16.67%
2 16.67%
Z top-listy mybb, forum reklamowego.
8.33%
1 8.33%
Z reklamy na Youtub.
0%
0 0%
Z innej strony, napisz jakiej!
8.33%
1 8.33%
Z portalu Chomikuj.pl
41.67%
5 41.67%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Po co komu Odjechani?
#31
Tak to opisałeś, że pewnie mało kto zrozumie o co chodzi... Materiał dosłownie na trudne sprawy Haha Rzeczywiście byłem na Ciebie cięty, bo jako szczeniak, strasznie zalazłeś mi za skórę, przychodząc do mojego młodszego brata, a teraz, jako dorosły facet, zamiast przyjść jak człowiek z flaszką pogadać, kombinowałeś przez forum jak baba :)

Najlepsze jednak, że spotykamy się poza forum, sporo rozmawiamy, nie poruszamy odjechanych tematów prywatnie, a jednak Ty nadal się tutaj udzielasz, czyli spodobało Ci się w naszym gronie widać :)
  Odpowiedz
#32
A ja trafiłem tu dzięki użytkownikowi o nicku P@weł który powiedział mi o tym forum.
Szczerze? Jestem zadowolony dlatego że mimo swojego krótkiego stażu spotkałem tu ludzi z którymi da się o wszystkim porozmawiać za co jestem wdzięczny.
Bardzo podoba mi się podejście zwykłych użytkowników ponieważ wyrażają jasno swoje zdanie oraz podejście zarządu oraz administracji.
Pozytywnie zaskoczony! :)
  Odpowiedz
#33
To ja też opowiem jak się tu znalazłem;)

Mój sąsiad polecił mi to forum, na początku nie wiedziałem co to jest za forum ale powiedział mi że jest tu bardzo fajnie oraz panuje miła atmosfera.Postanowiłem zostać, rozglądnąłem się po wszystkich działach i powiedziałem sobie że muszę tu zostać.Dużo tutaj się od was nauczyłem i się uczę dalej, dzięki wam utrwalam sobie pisownię.
Chociaż daliście mi parę razy moderacje postów, to i tak mnie coś nauczyło;)
Pierwszy raz spędziłem tutaj sylwester i tego nie żałuję, a mojemu sąsiadowi będę dziękował;)
Bo to dzięki niemu tutaj się znalazłem, chociaż robicie ze mnie jaja czy coś innego ale za to was wszystkich kocham:D

Poznałem naprawdę świetnych ludzi którymi można porozmawiać na każdy temat, u mnie nie ma w mojej rodzinie coś takiego:(
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#34
Ja trafiłem przez konkurs. Mój chomik był wtedy dosyć popularny i organizowałem free. Chciałem wygrać jeszcze kilka GB transferu. Z wygraną nie udało się ale ja zostałem :P. O konkursie wiedziałem od Blacha82 :D. Później dobijałem posty najpierw do 30 żeby dodać sygneture, potem zacząłem się udzielać na forum i w końcu zacząłem regularnie odwiedzać forum i tak już zostało :). To również moje pierwsze forum :).
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#35
Ja trafiłam tutaj z kaprysu pewnego mężczyzny, choć to długa historia. Żaden z podpunktów ankiety niestety nie tyczy się mojej osoby. Powinien być jeszcze wariant INNE.
  Odpowiedz
#36
Heh nie chce się rozpisywać więc powiem krótko i zwięźle:

Poszukałem sobie w google bo mi się nudziło. I trafiłam tak o tutaj. :
Postanowiłem się zarejestrować i przez pierwsze pare dni gadałem tylko na Czacie ^^
Pamiętam ,że wtedy dużo też pisała "Ciocia" Beatka :D
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#37
Ja tutaj tafilem poprzez google a pózniej poprzez chomika, otóz wpisalem w google fraze "Free transfer chomikuj.pl" jako pierwszy wynik wyszukiwania pojawil sie odnosnik promujacy dzial Free transfery na jednym z chomików weszlem na tego chomika i kliklem w banner przenioslo mnie tutaj no i uzyskalem pomoc, pózniej rozmawialem na SB i przegladalem watki no i sie zadomowilem :D
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 395 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Najbardziej blyskotliwe wypowiedzi z forum odjechani.com.pl Baron 1 1 306 03.01.2016, 23:13
Ostatni post: amb00
  Instrumenty muzyczne, czyli na czym grają Odjechani? Demanufacture 17 5 633 30.03.2015, 08:30
Ostatni post: Maha Kali
  Co i komu wypada? Koniak 3 1 542 28.12.2013, 02:44
Ostatni post: DaViD16
  Gdybym był/była adminem na forum odjechani.com.pl to ? Mesajah 18 5 622 05.04.2013, 21:30
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości