Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


"Pojedynki" grafików!
Ok odpisz mi na pytanie co wysłałem na PW i zaraz publikuje wątek, a potem pisze do admina.

edit: jeszcze małe poprawki
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
Ma ktos ten przycisk w psd

[Obrazek: 247f5cb68fda4bb0926f01e.png]
  Odpowiedz
Uwaga!

Proszę o ponowny zapis w tym wątku. Zapisu dokonujemy klikając w przycisk podziękuj w pierwszym poście :)
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
Kur... a ja swojego bannera nie mogę opublikować bo wam się pali....

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
Jeżeli chcecie aby wasze banery się na coś nadały to każdy wykonawca swojego banerka niech wstawi sobie go do sygnatury i podlinkuje do tego tematu :)
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
Diablo, wiem dlatego mówię ze jutro dodam od siebie ;) ok ??

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale podaje linka do banera
http://imageshosting.org/images/5zeqbzgm...vbe6yi.jpg
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
Źle zrozumiałeś ma być 160x600 a nie 600x160...

Moja nowa propozycja już w odpowiednich wymiarach :
[Obrazek: pojedynek4-1353537735.png]

Jest dobre ?

Odświeżam , ;) ocenicie ?

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
Dobrym pomysłem będzie też rozreklamowanie konkursu na chomikuj.pl. Do tego możecie wykorzystać swoje banerki :)
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
Co do konkursy, mam jedno ale :P

Zastanawia mnie dlaczego na wykonanie pracy w konkursie jest tylko 12h?
Każe następne losowanie jest co tydzień, wiec czas na wykonanie pracy powinien być dłuższy, np. Sobota, Niedziela, kiedy większość ma wolne, są osoby które chętnie chcą uczestniczyć w konkursie, ale mają pracę w tygodniu, a w sobotę może coś im wypaść.. Proszę nie pisać, że mogę nie uczestniczyć, bo chciałbym, ale jeśli będzie do wykonania jakaś praca to osoby z Grypy GrafArt zrobią to szybko, a są osoby co trochę im to zajmię.

Jestem w stanie zrobić jutro pracę, choć pewnie będę miał na to ze 2 h, ale tak jak mówiłem. Sobota, Niedziela są akurat, dni dla większości wolne, wiec w 2 dnie pracę można wykonać, a tak to ja widzę większość prac zrobionych na szybkiego, gdyż praca dobrej pracy wymaga trochę kreatywnego myślenia, który przełożymy na naszą pracę. To tyle :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości