Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


"Pojedynki" grafików!
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
Ja jestem właśnie za tym też, by czas na pracę był dłuższy, a co do losowania kilka par to mi wszystko jedno, ale osobiście jednak bym wolał, gdyż nie którzy strasznie będą się niecierpliwi.

Co do odpadania osób przegranych to też nie jest dobry pomysł, głównie, że ja mam mierzyć się z Rafałem, nie chce po prostu odpaść w pierwszej turze :P

A zresztą nie tylko, każdy z każdym chciałby się zmierzyć, więc nie wiem po co losowanie, według mnie każdy z każdym powinien się zmierzyć, to jest moje zdanie, możecie się nie zgodzić.

Powiedziałem co wiedziałem, więcej nie wiem i nie powiem.
  Odpowiedz
No na początek powino że każdy dobiera parę i ją zgłasza A organizator daje Zadanie co wykonać...
  Odpowiedz
Co do losowań kategorii i uczestników niech tak zostanie bo co psuć zabawę, skoro można fajnie się bawić będąc zaskoczonym.

Daniel podsunął fajny pomysł aby każdy zmierzył się z każdym. Lecz razem to wychodzi 169 pojedynków Haha więc trwało by to trochę i nagród nie starczyło.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
Ja tylko podsunąłem pomysł, a osobie która to organizuje zostawiam to do przemyślenia, bądź realizacji.
  Odpowiedz
diablo a gdyby na samym końcu skumulować nagroda i zwyciężcowi ofiarować ???
według mnie bardziej by się opłacało
tak zauważmy że będziemy mieli wiele pojedynków a taka nagroda dla jednej wygranej osoby była by wyróżnieniem zauważmy że musiał wygrać parę pojedynków z grafikami odjechanych ;)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
Szybcior, a wiesz ile to wszystko by trwało? :)

  Odpowiedz
Nieważne ile by trwało dziennie by się dawało po parę pojedynków.
Bo według mnie lepiej dać 1 a pożądaną nagrodę .
Ale to tylko moje zdanie.
Edit:
BO tak każdy będzie miał równe szanse do wygrania , bo kiedy ja zmierzę się w 1 starciu z Sebastianem to mnie od razu można skreślić z listy ;/
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
Dziennie 3 pojedynki? o_O

Wyspałeś się na pewno?

  Odpowiedz
tak szczerze nie :D.
Doczytaj do końca ;/
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości