Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Popierdzielmy od rzeczy
#11
Koniec laby, czas do szkoły ! :/

Pierwszy dzień po świętach i już tyle sprawdzianów...
Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić nauczycielkę od Historii i przy okazji prosić o przełożenie sprawdzianu na za tydzień :P
  Odpowiedz
#12
A ja jeszcze wczoraj miałem wolne, a na dodatek jutro też wolne :D bo 6 klasa pisze sprawdzian haha, laba ! :D

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
  Odpowiedz
#13
Po lewej telefon, po prawej TV, za oknem śnieg... hmm nie podoba mi się.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#14
Zaspamiłam was 12 nowymi tematami i bardzo dobrze się z tym czuje, nie ma to jak mieć mnóstwo wolnego czasu...
  Odpowiedz
#15
A ja piszę posty jakbym pisała wypracowanie... eh za dużo lekcji polskiego dzisiaj (4, słowie- cztery).
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rzeczy z dzieciństwa Nicholas 15 5 573 14.12.2013, 12:48
Ostatni post: Whisper
  Wasze zgubione rzeczy. Baron 4 2 086 01.11.2012, 19:42
Ostatni post: HBO2-HD
  Wasze skradzione rzeczy Nicholas 16 5 373 31.10.2012, 23:21
Ostatni post: cffaniak
  Czy są dla nas rzeczy niemożliwe? Karol 10 6 006 02.10.2012, 09:40
Ostatni post: Tomek1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości