Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Skąd się wzięły wasze nicki?
#1
Jedne są po prostu, niektóre dziwne, niektóre dowcipne, inne są inne, a wszystkie odjechane. Skąd się wzięły wasze nicki, jaka jest historia ich powstania.

Ja swojego znalazłem w grze "Spellforce", o ile pamiętam to był jeden z kupców występujących w tej grze.
  Odpowiedz
#2
Mój nick powstał z połączenia imienia i tego czym zajmowałem się mając jakieś 15 lat, a dokładniej od imienia Tomek (z włoskiego Tony) i wirus bo pisałem wirusy komputerowe (z resztą całkiem sporo mam ich na swoim koncie ;) )
  Odpowiedz
#3
A ja jestem miłośniczką horrorów, więc wymyśliłam sobie taki "mroczny" nick. ;)
  Odpowiedz
#4
Moj to nazwa Księzyca Jowisza.
Gdy ja miałem te nick pierwszy raz to nikogo nie było z taką nazwą/nickiem a teraz wystarczy wpisac w google metis i juz 2 karty wyskakują.

A skad to miałem mape wszechswiata i szukałem sobie z bratem nicku i napotkałem na Ksiezyc o takiej nazwie i tadam :P Przyjeło się :)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#5
  Odpowiedz
#6
Mój wymyśliła mi Becia bo tak to zawsze byłem sajmon5.A czemu akurat taki no cóż.. nie trudno się domyślić he he he
  Odpowiedz
#7
Mój nik wymyśliłem dzięki sieciowej grze "Quake III Arena" gdy zacząłem się już obracać w klimatach klanów. Motaro to potężna postać z filmu "Mortal Kombat II". W sam raz pasująca do tematyki tej gry. Poza tym ładnie się prezentuje w barwach każdych "tagów" klanowych :D
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#8
U mnie jak zwykle ksywka ze szkoły i tak już zostało.

Jeżeli jest gdzieś skrzypas to wiadomo o kogo chodzi chociaż zauważyłem że w sieci z tą ksywką nie jestem sam.
PS. W sieci jest też kilku innych skrzypasów ale tylko ja jestem ten prawdziwy.
Nie rozmawiam za pomocą czatu i PW.
  Odpowiedz
#9
Mój - Karol ... no od imienia ;)
  Odpowiedz
#10
Sam nie wiem skąd się wziął pomysł na ten nick.
Postać mówi sama za siebie, ale nie utożsamiam się z nią.

Szukałem po prostu czegoś odjechanego.
Przyłącz się do Akcji zgłoś posta!
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie jest wasze ulubione piwo? Gospodarz 21 9 986 23.08.2017, 09:43
Ostatni post: trykietron
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 395 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Jakie byłyby Wasze ostatnie słowa przed śmiercią? Monoceros 3 2 508 07.06.2017, 20:55
Ostatni post: perla86
  Wasze zaręczyny? Jak wyglądały! Karol 13 7 715 28.05.2017, 16:43
Ostatni post: perla86
  Wasze ulubione słowo. Olka 18 4 949 25.05.2017, 03:12
Ostatni post: perla86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości