Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Skąd się wzięły wasze nicki?
#41
mój wziął się stąd, że bardzo lubię utwór Wilków - Bohema :D no i wyszło bohemiak :)

---------------------------
[ link usunięty przez moderatora - spam ]
  Odpowiedz
#42
Orgazmiczny hmm grałem na nim w MMOPRG i tak zostało, a wymyśliłem go sam, jest taki a nie inny ponieważ lubię nietypowe nicki :)
  Odpowiedz
#43
Hmmm... Pomyślicie pewnie, że jestem jakimś narcyzem, albo samochwałą, bo mam taki nick :D Nic bardziej mylnego! :) Wymyśliłem taki nic, bo jest bardzo chwytliwy i akurat był wolny :)
  Odpowiedz
#44
Mój nick to przesłanie.
Z racji tego że chyba każdy zna PUNX NOT DEAD wymyśliłem swój, który jednocześnie jest moim nickiem w chomikuj.
Bardzo kocham rock'a i z tego powodu ten nick :)
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#45
Lubię miecze, często je rysowałem, w grach to moja ulubiona broń (zwykle dwa). Zawsze chciałem sobie jakieś dzieło sztuki kupić. Mój nick zwykle wszędzie jest wolny, a z mieczami też można tańczyć. ;d Sword kończy się na literę d i dancer na nią się zaczyna, a więc swordancer.
  Odpowiedz
#46
Mój nie niesie jakiegoś większego przesłania, nawet dodatkowej informacji :) opisuje jedynie moją osobowość :P zdolności do majsterkowania przy wszystkim, powiedzmy że lubię grzebać :)
  Odpowiedz
#47
Ksywka wymyślona przez moich rówieśników z LO. Bardzo przypadła mi do gustu i teraz posługuję się nią prawie wszędzie :D
  Odpowiedz
#48
Jedyny_Taki To chwyt marketingowy na zwiekszenie popularnosci chomika :P A w normalnym życiu mam inną ksywke i tak nazwałem nią swojego 1 chomika....
Niedostępny
  Odpowiedz
#49
Mój nick jest całkiem przypadkowy ,przy rejestracji tak jakoś przyszedł mi on na myśl,spodobał mi się i taki też wybrałem :)
  Odpowiedz
#50
Ja od imienia i nazwiska :D
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie jest wasze ulubione piwo? Gospodarz 21 9 986 23.08.2017, 09:43
Ostatni post: trykietron
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 395 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Jakie byłyby Wasze ostatnie słowa przed śmiercią? Monoceros 3 2 508 07.06.2017, 20:55
Ostatni post: perla86
  Wasze zaręczyny? Jak wyglądały! Karol 13 7 715 28.05.2017, 16:43
Ostatni post: perla86
  Wasze ulubione słowo. Olka 18 4 954 25.05.2017, 03:12
Ostatni post: perla86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości