Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ulubione cytaty
#21
To jeszcze ja coś dodam :D

Cytat:"Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".
Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Cytat:"Czar­ne i białe są kla­wisze piani­na, lecz brzmią one mi­liona­mi ko­lorów w two­jej głowie".
Katie Melua

Cytat:"Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku".
Antoine de Saint Exupery

Cytat:"Muzyka to naprawdę mocny narkotyk. Może cię zatruć, podnieść na duchu lub sprawić, że rozchorujesz się, nie wiedząc dlaczego".
Adam Neste
  Odpowiedz
#22
Z ostatniej chwili - "Ustąp głupszemu - smutna to prawda, toruje ona głupocie drogę do opanowania świata."

Hmm, i ta chwila refleksji...
  Odpowiedz
#23
Co cię nie zabije, to cię wzmocni.
  Odpowiedz
#24
Cytat:Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy
- Albert Einstein

Cytat:To, co warto zrobić, zasługuje też na to, aby zrobić to dobrze
- Nicolas Poussin

Cytat:Cóż za różnica, ile posiadasz ? Czyż nie ważniejsze, ile ci brakuje ?
- Seneka
  Odpowiedz
#25
"Dance, like there's nodoby watching,
Love, like you'll never get hurt,
Sing, like there's nobody listening,
Live, like it's heaven on earth"

Sklecone tłumaczenie:

"Tańcz, jak gdyby nikt nie patrzył,
Kochaj, jakby nikt nigdy miał Cię nie zranić
Śpiewaj, jak gdyby nikt nie słuchał,
Żyj, jakby to było Niebo na ziemi"

Nie pamiętam autora, ale z reguły tym kieruję się w życiu ^^
[Obrazek: 3aa6a412f2f8c5f15ec9f5f23f4da4ac.png]
The strength is in the warrior, not in the weapon
  Odpowiedz
#26
„Istnieją dwa cele, do których należy dążyć w życiu. Pierwszy - Uzyskać to, czego się pragnie, a drugi - Cieszyć się tym. Tylko najmądrzejsi z ludzi osiągają to drugie” - Vernon Lomax Smith

„Cele, które nie są zapisane, są tylko życzeniami” - Autor nieznany

„Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę” - Stary Testament, Księga Ozeasza

"Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz." - Arthur Ashe
  Odpowiedz
#27
"Na kolana nie padnij ale przy swoim twardo, zawsze twardo z podniesioną gardą!" Autor nieznany
  Odpowiedz
#28
'' Po co mam walczyć by żyć, jak żyje po to by walczyć ''
'' Wolę umrzeć jak mężczyzna, niż żyć jak tchórz ''
'' Kobieta Cię urodziła, więc nie masz prawa żadnej poniżać ''
'' Wiem, że czasami bywa źle, ale zapamiętaj jedno : po każdej ciemnej nocy przychodzi jasny dzień. Więc nie ważne jak jest, wypnij klatę, trzymaj w górze głowę i poradź sobie z tym ! ''
  Odpowiedz
#29
I ode mnie coś jest :
"Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" -Nie znam autora
"Nic tak nie łączy królów jak wspólny wróg" -Nie znam autora
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania" -Nie znam autora
"ceń sobie to co zostawiasz za sobą ale niech nie obciąża cie to na nowej drodze życia" -Ten sam wymyśliłem przez noc chyba ale niewiem czy to gdzieś się nie pojawiło :D
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#30
" I choćbym kroczył ciemną doliną, zła się w niej nie ulęknę, bo to ja jestem największym s...synem w tej dolinie" - Ofiary Wojny.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wasze ulubione wiersze. Olka 54 16 763 17.12.2019, 15:29
Ostatni post: cyganka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości