Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Utrzymanie forum.
#1
Jakoś tak sobie rozmyślam. My użytkownicy sobie piszemy i korzystamy z forum, a utrzymanie? Jak to się odbywa, czy administracja płaci z własnej kieszeni?
Pewnie uznacie, ze jestem chciwy itd, ale ja po prostu chcę się dowiedzieć jak to bywa i tyle :)
Z góry dzięki za odpowiedź ;P
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#2
Z reguły administracja z własnej kieszeni wszystko pokrywa, potem jak się forum/strona rozkręci to można zacząć zarabiać na reklamach które pokrywają koszt utrzymania.
Na tym forum widzę reklamę hostingu więc na pewno hosting jest sponsorowany co za tym idzie odpada koszt hostingu ale zostaje jeszcze koszt utrzymania domeny, w zależności od firmy w jakiej jest domena zarejestrowana koszt roczny utrzymania domeny com.pl to 20-90 zł (są jeszcze wariaci którzy wołają nawet 120 zł za com.pl).
To tyle jeśli chodzi o sam koszt utrzymania, nie liczę tutaj reklam płatnych, płatnych modyfikacji itd.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wspominani użytkownicy forum Paweu 24 7 714 28.01.2022, 08:18
Ostatni post: Mesajah
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 395 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Jak się zmieniliście na forum? Paweu 4 1 182 21.02.2017, 21:03
Ostatni post: Gospodarz
  Najbardziej blyskotliwe wypowiedzi z forum odjechani.com.pl Baron 1 1 306 03.01.2016, 23:13
Ostatni post: amb00
Video Szachowi gracze na forum Robotox 8 2 967 23.03.2015, 00:22
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości