Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Uważasz, że nałogowe picie alkoholu to sposób ucieczki od problemów...?
#11
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#12
Dłużej tego tolerować nie zamierzam!


[Obrazek: Lmw2tEq.png]
Wpis był odświeżany kilkukrotnie na tym serwisie. Możliwe, że jego źródłem jest inna strona.

Wątek zostawię tylko dlatego, że inni włożyli w niego trochę "wartościowej treści", a nie skopiowali z netu. Poprawiam też pytanie, bo tak jak Jarek napisał powyżej, nie ma to sensu i zostawiam informację o źródle.
  Odpowiedz
#13
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#14
Myślę że do pewnego stadium owszem jest to ucieczka od problemów, potem to zwykłe uzależnienie.
Jeśli dla kogoś jedynym rozwiązaniem problemów jest zapomnienie o nich, ucieczka w alkohol czy inne
środki odurzające to pozostaje mi go współczuć. W życiu spotkamy się z wieloma problemami, często nie spowodowanymi
naszym zachowaniem czy wyborami. Problemom trzeba stawiać czoła nie przed nimi uciekać gdyż jest to droga donikąd.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Biżuteria - sposób na biznes? Ysivyan 2 1 207 15.04.2020, 11:48
Ostatni post: Ysivyan
  Sposób na śmierdzące obuwie. Baron 6 1 883 22.07.2015, 13:38
Ostatni post: aldon99
  Objawy picia alkoholu - Czyli co nam grozi? Gospodarz 13 4 931 20.12.2013, 11:03
Ostatni post: Mesajah
  Śmiertelna dawka alkoholu, która nie dotyczy polaków. Gospodarz 6 2 009 13.09.2013, 16:27
Ostatni post: Gospodarz
  Łódzki sposób na tanie papierosy da Vinci 1 1 276 10.09.2013, 00:05
Ostatni post: Jarus

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości