Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wasze sny? Te dobre i złe.
#1
[Obrazek: 394150500_rpnxxxw.jpg]

Jakie macie sny? O czym marzycie? Co najczęściej wam się śni, czy jest to dobra rzecz, a może zła? Budzisz się i czar prysł. :D
  Odpowiedz
#2
Ostatnio mi się sniło coś takiego:

W kościele jestem ministrantem w śnie też byłem, lecz gdy zakładałem komże zaczynała lecieć mi krew z nosa. Więc służyłem bez niej, następnego dnia była msza na cmentarzu tylko przed nią wszystkie dary potrąciłem :

Kielich,Woda,Wino Itp.

Przejechał samochód przyszedł brat (tak się zwracamy do ksieży)
I zobaczył co się stało wtedy przyniósł nowe dary ale nie pamiętam co z nimi się stało zważywszy że coś się dzieje zawiózł nas do klasztoru. Mi zaczęła ponownie lecieć krew z nosa i ustaliliśmy że to szatan.

Obudziłem się i koniec.
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz
#3
Ja nie wiem czemu, ale każdy mój sen kończy się budzikiem, dzwonkiem, który widzę we śnie, a po chwili się budzę i muszę wstać wyłączyć budzik :D
---
  Odpowiedz
#4
Mój najbardziej „odjechany” sen był niesamowity :D Śniło mi się, że znów mamy okupowaną Polskę przez hitlerowców… Na ulicach niemieccy żołnierze zbierali ludzi przy bramach bloków mieszkaniowych i wywozili ich na białych słoniach do mojej szkoły podstawowej :D Chodziłem po pustych korytarzach szkoły i przez okno widziałem Niemca z psem (patrol). Chciałem wyjść tylnym wyjściem. Wyszedłem… klika metrów za tym Niemcem :) Pies się odwrócił i zaczął szczekać więc zwiałem z powrotem do szkoły. Postanowiłem wyjść głównym wejściem do szkoły. Gdy otworzyłem drzwi wejściowe zobaczyłem coś jakby strzeżony parking samochodowy tyle, że nie było w nim samochodów lecz klęczący Niemcy z karabinami po lewej i prawej stronie. Za to na końcu tego niby parkingu były barierki, a za nimi polscy żołnierze z karabinami. Aby być wolnym należało przebiegnąć przez środek „parkingu” między Niemcami, którzy zaczęli strzelać i dobiec do barierek polskich żołnierzy. Wtedy było się uratowanym… i uratowałem się :D Obudziłem się cały spocony :)
Lol… Tego zwariowanego snu nigdy nie zapomnę :D
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#5
To ja miałem ciekawy sen. Śniło mi się,że poszedłem na ryby i w różnych miejscach był inny kolor wody..

Pamiętam, jak z czerwonej wody wyłonił się diabeł, pamiętam ,że nci mi nie zrobił,ale bałem się go we śnie.
Nie pamiętam co dalej było.

Najciekawszy to miałem 2 lata temu może ponad, pamiętam go ponieważ był dosyć ciekawy.

Kosiłem trawę z dziadkiem kosą pomagałem mu wozić ją do krów, dziadek miał dużego psa we śnie i podszedłem do niego, a pies i zaczął mnie gryźć za nogę
ja krzyczałem dziadkowi by mi pomógł a on przechodził obok mnie i nie zwracał na mnie uwagi.Najgorsze co w tym śnie było, to to,że zjadł mi nogi i ja to widziałem:PI zaczął wyrywać mi ręce na szczęście w tym momencie się obudziłem.Możecie mi nie wierzyć,ale miałem różne porąbane sny...

  Odpowiedz
#6
A mi ostatnio śni się okolica mojego domu w okresie letnim, oczywiście postacie z tych snów to kosmici i moja rodzina :D
  Odpowiedz
#7
Mi to prawie co noc się śni, że spadam z balkonu mojego domu :) jak spadnę to się budzę :)
  Odpowiedz
#8
Sny są wspaniałe ale tylko te dobre :) choć są tacy co lubią lekki dreszczyk emocji :D
  Odpowiedz
#9
A ja ponad dwa lata nie pamiętałam swoich snów... to tak jakby ich nie mieć....

Ostatnimi czasy pamiętam, ale śnią mi się dwa sny tylko na przemian:

1. mój wykładowca z uczelni jak prowadzi wykład. Nie widzę go jednak "normalnie" tylko czubek głowy jak z lotu ptaka i budzę się z poczuciem, że nie rozumiem o czym mówi i nie zdam egzaminu.
2. spadam z jakiegoś budynku. Spadam.. spadam.. spadam w czarną dziurę .... i się budzę ....
  Odpowiedz
#10
Tutaj zbyt wiele nie napiszę.

Snów to praktycznie nie mam... lub jeżeli mam to o nich nie pamiętam.

A tutaj o nawracającym się śnie Mariusza.


Przyłącz się do Akcji zgłoś posta!
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie jest wasze ulubione piwo? Gospodarz 21 9 984 23.08.2017, 09:43
Ostatni post: trykietron
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 395 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Jakie byłyby Wasze ostatnie słowa przed śmiercią? Monoceros 3 2 508 07.06.2017, 20:55
Ostatni post: perla86
  Pegasus - stare dobre czasy :D KruchyFix 28 14 113 31.05.2017, 18:46
Ostatni post: Robotox
  Wasze zaręczyny? Jak wyglądały! Karol 13 7 714 28.05.2017, 16:43
Ostatni post: perla86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości