Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wasze teorie dotyczące GG :D
#1
Do założenia tego tematu przyczyniła się miedzy innymi Beata wypowiadając słowa dotyczące rozmów na GG z nieznajomymi osobami. Dlatego pytam sie jaka to teoria .

Sytuacja zaczeła się kiedy napisałem na SB co mnie spotkało ( proszę czytac rozmowe od dołu)

Cytat:»
» Beata - 21:11 -- do tego jeszcze ni byłam złośliwa bo ja mam swoją teorię na temat gadki z obcymi na gg ale jej nie zdradzę
kerrax - 21:05 -- haha, ale ty złośliwa
» Beata - 20:56 -- jeśli nie piszą do ciebie po nicku albo po imieniu
» Beata - 20:56 -- nie odpowiada się obcym
» kerrax - 20:55 -- Becia sorki ale to ona do mnie pierwsza napisała ja nawet nie miałem jej numeru
» Beata - 20:54 -- hahahahahah i dobrze ci tak po co z obcymi gadasz
» kerrax - 20:49 -- lol jakas laska mi napisala na GG zapytanie jak sprawdzic swóoje IP podałem jej linka http://mojnumerip.pl/ a ona mnie zbluzgała że nie bedzie wchodzic na zadne strony ::D

Ponadto co wy forumowicze sądzicie o tym gadaniu na gadulcu z nieznajomymi ??
  Odpowiedz
#2
Kerr już na Sb powiedziałam Ci że to moja własna prywatna teoria i nikomu jej nie zdradzę.
Po pierwsze wiele osób mogłoby poczuć się urażonymi.
A po drugie doświadczyłeś na własnej skórze jak kończy się rozmowa z obcym.
Kto mnie zna ten wie że mam cięty niewyparzony język tak jest również moja teoria tyle w temacie mam do powiedzenia
Nie potrzebna mi kolejna wojna słowna tylko dlatego że mam własne prywatne zdanie które mam prawo zachować tylko dla siebie.
  Odpowiedz
#3
Przede wszystkim właśnie dlatego nie mam tego ciulowatego Gadu-Gadu.

Miałem już dosyć napalonych panienek których mężowie nie doceniają i które całe wolne chwile spędzają na GG podkręcając bajerę do zupełnie obcych facetów z drugiego końca Polski.

To było jak SPAM i niektóre teksty powalały mnie na kolana.

Kiedyś pisałem z jedną ciut mądrzejszą ale skończyło się to tym że po wielu tygodniach pisania ze sobą zacząłem nieświadomie pisać z jej chłopakiem. Okazało się że koleś codziennie podglądał Archiwum wiadomości i gdy nasze rozmowy zaczęły się za daleko posuwać to postanowił wkroczyć do akcji.
Na szczęście szybko się zorientowałem o co kamane i zablokowałem tego użytkownika na dobre, po czym go wykasowałem i odinstalowałem GG na amen.

Od tej pory nie używam już GG bo wg mnie posiadanie tego cudeńka nie przynosi ani jednego procenta korzyści i zabiera tylko cenny czas.
  Odpowiedz
#4
Ja na zaczepki na GG jedynie odpisuję z pytaniem kto do mnie pisze, czasami zdarza się tak że pisze ktoś znajomy ale jakimś sposobem nie mam go w kontaktach. Jeśli się nie przedstawi to kończę rozmowę i blokuję użytkownika.
  Odpowiedz
#5
Mnie na GG nie zaczepiają.
Mam numer ale używam raz na miesiąc...
Nie lubię GG bo jest przebajerowane i ma masę reklam...
  Odpowiedz
#6
Off Top:
KruchyFix napisał(a):Nie lubię GG bo jest przebajerowane i ma masę reklam...

Jest sposób na wyszczuplenie GG na maksa ale to zupełnie inna bajka
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie jest wasze ulubione piwo? Gospodarz 21 9 985 23.08.2017, 09:43
Ostatni post: trykietron
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 395 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Jakie byłyby Wasze ostatnie słowa przed śmiercią? Monoceros 3 2 508 07.06.2017, 20:55
Ostatni post: perla86
  Wasze zaręczyny? Jak wyglądały! Karol 13 7 715 28.05.2017, 16:43
Ostatni post: perla86
  Wasze ulubione słowo. Olka 18 4 947 25.05.2017, 03:12
Ostatni post: perla86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości