Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


A Wy jakich sąsiadów macie?
#1
Ja całe szczęście mam dobrych sąsiadów np: (WazzUp)
U mnie czasami jest tak: Wino tu, Wino tam, czyli raz dobrze raz źle.
Sąsiadami trzeba żyć w zgodzie, bo jak nie, to jest po tobie:D
A wy jakich macie sąsiadów?
Dobrych czy złych, a może obojętnych?

[Obrazek: 1497640_687540424630725_1217442391_n.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#2
Mam dwóch pracowitych i pomocnych sąsiadów, w miarę swoich możliwości pomagają, np. przy żniwach.
Tak samo jak ja, mogą liczyć na pomoc z mojej strony. Nigdy z nikim z nich się nie kłóciłem.

Żyjemy w zgodzie.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#3
Hmm mimo to że mieszkam w małej miejscowości i wbrew pozorom sąsiadów powinienem znać to tak nie jest :) Wiem jak wyglądają jak się nazywają i to wszystko ;) Żyjemy własnym życiem nikt nikomu nie wchodzi butami w zycie ;)
  Odpowiedz
#4
Podobnie jak mój przedmówca, mam marny kontakt z sąsiadami. Nie to, że zły, po prostu bardzo rzadki. Widujemy się, "dzień dobry", raz na jakiś czas zamienimy parę słów i tyle.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#5
Ja mam natomiast 50/50. Z jednej strony jest całkiem spoko, z drugiej natomiast kompletny debil. Nie da się z nim dogadać
w żadnym temacie, kombinuje, wymyśla jakieś brednie - generalnie im mniej go widzę tym dla mnie lepiej. Mój kontakt
z sąsiadami również określiłbym marnym, cóż pogratulować sąsiadów Hakier.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#6
Ja w bloku mam tylu sąsiadów (9 pięter * ilość mieszkań na piętrze * ilość osób w mieszkaniu), że większości nie znam, ale i tak wszyscy mówią sobie "dobry" w windzie.


  Odpowiedz
#7
Po jednej stronie mam powiedzmy fajnych sąsiadów, chociaż też mieszka tam jeden stary przygłup, który co ranka wali petardami, bo mu ptaki na drzewach przeszkadzają, no i konfident z niego. Drugi natomiast jeszcze się nie wprowadził, bo kupił posesję obok i ją obecnie urządza, nie zbudował jeszcze nawet domu. Nie znam go, ale z rodzinnych relacji wnioskuję, że debil i cham, chociaż sam osobiście nie mogę tego stwierdzić. Ja jestem z pozoru neutralnym człowiekiem, nikt nie wyczuje we mnie wroga jeśli tego nie chcę, mimo, że może tak być, więc powiedzmy, że osobiście nie mam złych relacji z żadnym z sąsiadów.
  Odpowiedz
#8
Mam bardzo ciekawskich sąsiadów, pewnie wiedzą więcej o mnie niż ja Haha
Nie narzekam na nich, nie mam praktycznie żadnych problemów.
Widuję też ich raczej rzadko.
Z jednymi moja rodzina ma świetny kontakt i bardzo ich lubimy.
A reszta... nawet mnie nie interesują.
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#9
Moja codziennie pali jakieś śmieci i mnie truje!
  Odpowiedz
#10


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co macie na wigilię? Baron 10 2 980 28.12.2015, 15:59
Ostatni post: Demanufacture
  Poradnik: Jak wkurzyć/zdenerwować/zirytować sąsiadów? Monoceros 10 29 827 16.08.2015, 00:15
Ostatni post: Swordancer
  Ulotkarze - Jaki macie do nich stosunek ? Mesajah 20 7 593 28.02.2015, 14:19
Ostatni post: Shina96
  W jakich sytuacjach Twoje serce zaczyna bić szybciej? Monoceros 8 3 407 15.04.2014, 14:48
Ostatni post: Adikus
  Jakie macie plany na weekend? Gospodarz 15 4 012 12.03.2014, 13:34
Ostatni post: Whisper

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości