Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Blokada chomika azazelangel2000
#11
(19.07.2012, 12:31)PolsatFilm napisał(a): Sprzedaż punktów na pewno nie.
Czemu tak myślisz? Wiesz coś więcej? Podziel się :P
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
#12
Hmm wątpie aby tutaj chodziło o punkty. Jeśli dobrze rozumiem to chodzi tutaj o jakieś seriale i ebooki. Ludzie piszą, że może to być sprawka TVN lub PIK - Polska Izba Książki.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

#13
Nie nie wiem nic więcej ale jestem przekonany że nie. Fakt punktów miał zawsze dużo no ale nigdy nie trafiłem na coś takiego u niego aby chciał zarobić. No może ja tak tylko myślę. Każdy ma inny tok myślenia.
[Obrazek: Polsat_Film.jpg]
!!!!! Zapraszam. Wszystkie filmy są posegregowane !!!!!
#14
No to jak się już telewizja interesuje to będziemy zwijać się z chomikami. Zaraz nastąpią zmiany w regulaminie i już nic nie wrzucisz na chomika bo będzie niedozwolone. Jak to nie ucichnie to daje portalowi maksymalnie rok.

azazelangel 2000_ napisał(a):daj tam info w moim imieniu ze za żadne boty sprzedaż punktów itp i żaden donos tylko i wyłącznie prawa autorskie byly powodem bede do nich pisał to na biezaco dam tobie informacje co i jak
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
#15
A myślałem, że takie "perełki" mają chody u administracji :)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

#16
Oj spekulacje, spekulacje. Sprzedaż punktów nie bo Azazel czy jakiś kolega mi powiedzał i to zawsze musi być prawda. Ci z Tvp go zablokowali na prośbę tych z tvn'u bo ci z polsatu chcieli, żeby tamci z...z... Znowu spekulacje. Azazel jeden wie dlaczego go zablokowali i pewnie miał by niezły ubaw czytając te dyskusje. Może komuś udało się strzelić celnie, ale chyba musicie spytać podmiot tematu, aby zaspokoić waszą ciekawość, a i nie wiadomo czy powie prawdę.
#17
Wy tu się sprzeczacie o co został zablokowany zamiast zajrzeć na stronę główną chomika Massive-X i przeczytać komentarze w pliku Azazelangel2000.txt
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
#18
Na drugim profilu azazela również można znaleźć coś takiego.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

#19
(19.07.2012, 12:04)Termo napisał(a): Zróbmy protest - 100 największych chomików zamknie na jakiś czas dostęp do chomików. Ciekawe, co wtedy powie portal.
jestem za i tak muszę powiedzieć że azazelangel2000 długo się utrzymywał z tym co miał na swoim chomiku
#20
Ja tak myśle że za sprzedaż punktów dostał bana .


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kolejna blokada chomika MASSIVE bogdanbig 6 8 150 03.02.2014, 16:23
Ostatni post: B0hazard
  Agencja Hetman wchodzi na chomika tien1990 4 4 258 17.01.2013, 19:37
Ostatni post: Suicider
  Blokada chomika Twistek 3 2 609 31.12.2012, 13:09
Ostatni post: Twistek
  Włamanie na chomika pawel4325 4 3 528 01.12.2012, 10:31
Ostatni post: pawel4325
Information Sony ściga użytkowników "Chomika" kappajey 7 5 488 12.11.2012, 16:13
Ostatni post: WIDMO29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości