Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Gadżety pomagające pisać posty
#41
(16.04.2011, 01:46)admin napisał(a): Należy też sprawdzić, czy nie masz ustawionych jakiś blokad na aplikacje javy.

Sprawdź jeszcze ten aspekt, który zacytowałem. Admin skontaktował się z supportem aby Ci pomóc... złośliwości w Twojej wypowiedzi są widoczne i nie na miejscu.
  Odpowiedz
#42
(16.04.2011, 08:06)CzekoladowyBaron napisał(a):
(16.04.2011, 01:46)admin napisał(a): Należy też sprawdzić, czy nie masz ustawionych jakiś blokad na aplikacje javy.

Sprawdź jeszcze ten aspekt, który zacytowałem. Admin skontaktował się z supportem aby Ci pomóc... złośliwości w Twojej wypowiedzi są widoczne i nie na miejscu.

Szanowny Baronie!
Podziękowałem Adminowi za odpowiedź i pomoc, sprawdziłem aspekt blokad.
Czy gdybym miał blokady to byłbym w stanie sprawdzić wersję javy zainstalowaną na moim komputerze?
Napisałem, że "przesiadłem" się na Mozillę, jest u mnie domyślną przeglądarką. O IE8 już prawie zapomniałem.
Masz prawo uważać mnie za totalnego ignoranta i laika w sprawach komputerowych. Szanuję Twoje zdanie o mojej osobie. Nie obraziłem się.
Dlaczego w każdym wyrazie napisanym przeze mnie doszukujesz się złośliwości?
Często zdarza się, że czytamy tylko to co chcemy przeczytać i słyszymy to co chcemy usłyszeć. Toleruję takie postawy i umiem je zrozumieć.

Pozdrawiam.
Miłego popołudnia.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#43
Leszku to ważny problem, ponieważ IE używa mimo wszystko jakaś część ludzi.
Doszedłem do tego, że IE ma problem z jednym plikiem edytora, dlatego nie chce go wczytać.
Efekt jest taki, że brakuje przycisków.
Pracujemy nad tym i jak tylko uda się zrobić z tym porządek na pewno tu napiszę.

Dzięki za cenne uwagi i okazaną cierpliwość :)
  Odpowiedz
#44
Leszek napisał(a):...Przesiadłem się na Mozillę ver.3.16.6. wszystko jest normalnie, brakuje mi zakładki ulubione na głównym pasku...
Przeglądarkę Mozilla Firefox możesz dowolnie "przerabiać" aby ułatwić sobie jeż używanie.

Menu Ulubione z IE8 to to samo co menu Zakładki w Firefoxie.

Aby móc np. posiadać łącze do całych Zakładek można nieco zedytować np. pasek z przyciskami:
[Obrazek: ff2c.jpg]

W tym celu należy kliknąć prawym przyciskiem myszki na puste pole paska z przyciskami i z menu podręcznego które się ukaże trzeba wybrać opcję Dostosuj:
[Obrazek: ff3k.jpg]

Pojawi się okno z przyciskami. Ich ilość zależy od zainstalowanych dodatków do programu. Nas interesuje ikonka o nazwie Zakładki ilustrująca niebieską księgę z białą gwiazdą na okładce:
[Obrazek: ff4rm.jpg]

Teraz należy "złapać" ją i przeciągnąć w dowolne i jednocześnie najbardziej wygodne miejsce na pasku z przyciskami. Ja wybrałem miejsce najbliżej lewej krawędzi okna (Aby "złapać" ikonkę Zakładki należy skierować na nią kursor myszki i wcisnąć jej lewy przycisk) :
[Obrazek: ff5v.jpg]

Następnie trzeba puścić przycisk myszki i ikonka zostanie umieszczona w żądanym miejscu. Od teraz z lewej strony będzie skrót do zakładek. Po kliknięciu na ikonkę Zakładki z lewej strony okna przeglądarki otworzy się pasek z zakładkami czyli z ulubionymi linkami do stron internetowych:
[Obrazek: ff6m.jpg]

Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie pracę z zakładkami można przeciągnąć skrót do Menu Zakładki bezpośrednio na pasek z przyciskami (prawidłowa nazwa to Pasek zakładek).
Aby utworzyć taki skrót należy otworzyć zakładki w taki sposób jak podałem wyżej.
Następnie trzeba "złapać" za odnośnik o nazwie Menu Zakładki i przenieść w miejsce gdzie znajdują się przyciski.
Przeciągany odsyłacz lub link należy umieszczać pomiędzy przyciskami.
Gdy skrót będzie gotowy do wstawiania to pomiędzy przyciskami pojawi się znak pionowej kreski ze strzałką skierowaną w dół.
Gdy zwolnimy przycisk myszki to odsyłacz do zakładek zamieni się w przycisk.
Po naciśnięciu przycisku pod nim rozwinie się cała lista z zakładkami.
  Odpowiedz
#45
(17.04.2011, 00:47)admin napisał(a): Leszku to ważny problem, ponieważ IE używa mimo wszystko jakaś część ludzi.
Doszedłem do tego, że IE ma problem z jednym plikiem edytora, dlatego nie chce go wczytać.
Efekt jest taki, że brakuje przycisków.
Pracujemy nad tym i jak tylko uda się zrobić z tym porządek na pewno tu napiszę.

Dzięki za cenne uwagi i okazaną cierpliwość :)

Adminie,
wiem że ten problem nie jest tylko moim problemem.
Dziękuję Ci bardzo za profesjonalne podejście do problemu.
Poczekam cierpliwie na rozwiązanie tego problemu.
W razie pytań i wątpliwości jestem do dyspozycji.

Skrzypas,
dziękuję za podpowiedzi (bardzo cenne), przyjmuję do wiadomości i stosowania.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#46
Leszku sprawdź teraz czy są widoczne i czy działają przyciski w IE.
  Odpowiedz
#47
(18.04.2011, 00:01)admin napisał(a): Leszku sprawdź teraz czy są widoczne i czy działają przyciski w IE.

Adminie, jest poniedziałek 18.04.2011 godz 6:33 przyciski działają.
Emotikony dalej głuche na moje próby wklejenia ich w pisany post.
Nie ma mojego avatara pod postem ale pewno jest tego inny powód.
W mozilli avatar jest widoczny :), emotikony też dzałają.

[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź




Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pokaż nieprzeczytane posty- nie działa Kaiselin 12 3 787 28.11.2013, 01:07
Ostatni post: Swordancer
  Znikajace posty Mesajah 2 1 576 13.11.2013, 15:42
Ostatni post: da Vinci
Brick Zdublowane posty w "ostatnich postach" Olka 3 1 688 17.10.2013, 18:45
Ostatni post: da Vinci
  Problem - źle wyświetlające się posty Nicholas'a WazzUp 4 2 250 05.09.2013, 12:13
Ostatni post: da Vinci
Exclamation Dublowane wątki w kolumnie: Ostatnie posty Diablo09 5 3 384 18.08.2012, 19:38
Ostatni post: adam-as

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości