Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Gdybym był/była adminem na forum odjechani.com.pl to ?
#1
Temacik taki trochę z przymrużeniem oka. Nie boimy sie przecież abstrakcji co nie ?? :D

Wyobraźcie sobie że macie propozycje otrzymania rangi admina na forum odjechani.com.pl :D Okres na jaki macie mieć rangę ma wynosić 2 tygodnie czasu :D
Oczywiście sie zgadzacie bo zaprzepaścić taka sytuacje to grzech :D

Co byście zrobili na forum jako admini? Jakie były by wasze pierwsze kroki na forum ??

Mało tego wyobraźcie sobie taki scenariusz że Admin mówi wam że macie pełną samowolkę w działaniach na forum i bez względu na konsekwencje możecie robić co chcecie. Admin daje wam również pełnię uprawnień na forum od banowania po kasacje całego forum :D Co robicie ?? Kogo banujecie w pierwszej kolejności ?? :D

Wypowiadajcie się :D
  Odpowiedz
#2
Raczej próbowałbym zrobić coś dla rozwoju i rozkręcenia forum. Jakieś konkursy, ankiety, żeby jakoś zmusić Was do większej aktywności. Przyciągnąć tutaj większą liczbę fachowców z różnych dziedzin, żeby użytkownicy łatwiej mogli znaleźć tu odpowiedzi i rozwiązania problemów.
Dwa tygodnie to i tak za mało na zrobienie rewolucji ;).

Nie wiem czy dobrze kombinuję, bo Ty zasugerowałeś zakres uprawnień "od banowania po kasację całego forum" :(. No to jak tak, to masz ode mnie bana - za wprowadzanie pesymizmu :P.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#3
jarusrogus napisał(a):Raczej próbowałbym zrobić coś dla rozwoju i rozkręcenia forum. Jakieś konkursy, ankiety, żeby jakoś zmusić Was do większej aktywności. Przyciągnąć tutaj większą liczbę fachowców z różnych dziedzin, żeby użytkownicy łatwiej mogli znaleźć tu odpowiedzi i rozwiązania problemów.

Też jestem takiego zdania. Ostatnio jest coraz mniej aktywnych użytkowników i przydałoby się w jakiś sposób na to wpłynąć.
  Odpowiedz
#4
Nie oszukujmy się te forum tętniło życiem dzięki działowi chomikuj.
A po ostatnich akcjach chomikuj liczba użytkowników spadła, więc i ruchu nie ma.
]
  Odpowiedz
#5
Naprawdę podniecają Was jakieś tam rangi na forum?
Przecież to tylko i wyłącznie ranga, pomysły możecie podsyłać adminom nawet jako zwykli szarzy użytkownicy.
Zadałbym nieco inne pytanie, co zmieniłbyś/zmieniłabyś gdybyś był/a właścicielem Odjehchani.com.pl?
Powiedz mi kto by się starał coś zmienić przez 2 tygodnie nie mając z tego żadnych profitów?
Osobiście nawet bym takiej rangi nie przyjął - wyrosłem z takich "nagród", nie jara mnie to.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#6
Ciekawy temat, może faktycznie jak ktoś przedstawi niebanalne pomysły pokusimy się o małą rewolucję na forum. ;)
  Odpowiedz
#7
Zrobiłbym jakiś konkurs, i jakoś ożywił forum... ciągle siedzą tutaj Ci sami ludzie, nie ma nic ciekawego, MONOTONNOŚĆ.
Powiedzcie mi, kiedy forum organizowało jakiś konkurs ? Ja sam już przeglądam to forum tylko okazyjnie, nic tu ciekawego nie ma. Jestem szczery i możecie mnie hejtować. Wisi mi to.
KONIEC KROPKA.
  Odpowiedz
#8
A ja usunął bym co po nie którym rangę moderatora za nadpobudliwość.
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#9
Gdybym był adminem na forum to bym usuwał bezsensowne tematy i banował tych,którzy reklamowali by jakieś inne forum bez zgody admina głównego.
  Odpowiedz
#10
(23.03.2013, 15:36)admin napisał(a): Ciekawy temat, może faktycznie jak ktoś przedstawi niebanalne pomysły pokusimy się o małą rewolucję na forum. ;)

Więc nadzieja jest :D :D
Ja też niektórym panoszącym się modernatorom zabrałbym rangi. I zacząłbym troche reklamować forum.
Jak komuś ubliżyłem to sorka ;)
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wspominani użytkownicy forum Paweu 24 7 705 28.01.2022, 08:18
Ostatni post: Mesajah
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 395 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Jak się zmieniliście na forum? Paweu 4 1 182 21.02.2017, 21:03
Ostatni post: Gospodarz
  Najbardziej blyskotliwe wypowiedzi z forum odjechani.com.pl Baron 1 1 306 03.01.2016, 23:13
Ostatni post: amb00
  Instrumenty muzyczne, czyli na czym grają Odjechani? Demanufacture 17 5 633 30.03.2015, 08:30
Ostatni post: Maha Kali

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości