Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Gdybym był/była adminem na forum odjechani.com.pl to ?
#11
Żeby przyciągnąć nowych użytkowników, przydały by się konkursy z drobnymi upominkami oraz reklama forum.
  Odpowiedz
#12
(25.03.2013, 19:13)R4Z3R napisał(a): Ja też niektórym panoszącym się modernatorom zabrałbym rangi

O kim wy mówicie? Kogo macie na myśli mówiąc "Moderatorów" i dlaczego akurat ich?

Ja oficjalnie mówię nie rozumiem tego , przecież gdyby nie ci Moderatorzy to na forum panowałby istny bałagan, NIE odnaleźlibyście sie w tematach, to im zawdzięczamy że to forum istnieje i ma sie naprawdę dobrze.

A to że kogoś upomną, zwrócą na coś uwagę danemu userowi to robią to jedynie w celach edukacyjnych - Nikomu nie chcą wyrządzać żadnej krzywdy :) A że niektórzy userzy nie reagują na takowe upomnienia to niestety kończy sie warnem lub jak kto woli ostrzeżeniem :)
  Odpowiedz
#13
Ja natomiast zbanowałbym kilu panoszących się userów! :D Np. sam siebie Haha.
  Odpowiedz
#14
Jak bym był Adminem, no to bym sobie dał inny kolor napisu Admin :P
  Odpowiedz
#15
A żebym ja był adminem, lub miał podobne prawa jak omawiana ranga to bym:
Ruszył z nową kampanią reklamową, ale nie na chomikuj. Z forum odeszła połowa bywalców jak wyłączyli przelewy. Forum cierpi. :D Zrobił bym jakiś wielkanocny konkurs. ;) Na pewno bym uwzględnił opinie i propozycje od użytkowników na zmianę pewnych części forum. Rozwinął bym dział o fotografii na forum, bo dla innych userów jest to pasja.:)
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#16
Ja jak bym był adminem zbanowal bym tego lenia szymona ^^ :P
---
  Odpowiedz
#17
Gdybym była adminem, to nic bym nie zrobiła bo bym nie umiała ;D
Ale gdybym umiała to ho-ho :)
no, ok nie wiem co bym zrobiła, pewnie dałabym sobie bana ;D a następnie odebrała uprawnienia, za leniwa jestem na robienie czegoś...
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#18
Jakbym była adminem, to wszyscy mogliby wszystko :P.
  Odpowiedz
#19
No kombinujcie, kombinujcie bo 12 użytkowników o godzinie 21:26 świadczy
o powolnym umieraniu forum :-P.

[Obrazek: 1-1365190074.jpg]
Screen wykonany o godzinie 21:27 (czyli teoretycznie w godzinach największego ruchu).
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wspominani użytkownicy forum Paweu 24 7 705 28.01.2022, 08:18
Ostatni post: Mesajah
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 395 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Jak się zmieniliście na forum? Paweu 4 1 182 21.02.2017, 21:03
Ostatni post: Gospodarz
  Najbardziej blyskotliwe wypowiedzi z forum odjechani.com.pl Baron 1 1 306 03.01.2016, 23:13
Ostatni post: amb00
  Instrumenty muzyczne, czyli na czym grają Odjechani? Demanufacture 17 5 633 30.03.2015, 08:30
Ostatni post: Maha Kali

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości