Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak spędziliście Walentynki 2014?
#1
Czołem, Odjechani!

Przedwczoraj odpękaliśmy tegoroczne Walentynki. Wraz z moją dziewczyną, bardzo miło spędziłem ten dzień. Wpadłem na pomysł, aby nagrać specjalnie dla Was, chociaż część atrakcji, jakie zapewniliśmy sobie w tym dniu, dlatego też udało mi się uwiecznić pewien moment, który obejrzeć możecie poniżej.



Kreatywność nie boli, a jak cieszy :)

Dziękuję, Kochanie.


A Wy? Jak spędziliście tegoroczne Walentynki? Może również coś udokumentowaliście? Zdjęcia, plany, sprawozdania? Podzielcie się nimi z nami! :)
  Odpowiedz
#2
Dzień w którym dostanę buziaki od swoich koleżanek ahhh<3
Spędziłem go uroczyście ze swoją koleżanką, zaprosiłem ją na spacerek, dałem jej duży prezent, wiadomo że musiałem się wykosztować, ale innego wyjścia nie miałem ponieważ chciałem o nią powalczyć.Wieczorem zaprosiła mnie na grilla do swoich rodziców, tam to dopiero się działo.Zajefajnego tatę miała, niestety był abstynentem i tak nie mało się kim napić.
Ten dzień był dla mnie najszczęśliwszym w moim życiu, tylko nie rozumiem ludzi którzy nie lubią tego święta?, wiadomo że to jest amerykańskie a nie polskie, ale nie widzę tutaj żadnej różnicy.Jedyny chyba tylko klasy rzuciłem walentynkę do paczki walentynkowej, dostała jedyna z klasy tylko moja koleżanka. Nie dziwło mnie, bo wiadomo że każdy bał się że go wyśmieje, ale miałem to gdzieś.Dałem po kryjomu, tak aby nikt nie zobaczył i udało mi się;)

Po walentynkach aż do dnia dzisiejszego nie mogłem zasnąć, bo byłem bardzo podekscytowany, tym że komuś sprawiłem przyjemności, uśmiech na Twarzy bliskiej osoby.
Tej osobie której dałem Walentynkę to ona wiedziała od kogo dostanie, ponieważ cała klasa moja i ja wypowiadaliśmy się na temat tego dnia zakochanych;)
Będzie się co miało wspominać na sylwestra ahhh
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#3
Ja nie lubię takich dni. Uczucia powinno się okazywać codziennie, a nie od święta ;)
  Odpowiedz
#4
@da Vinci - pięknie :)


A ja? Najpierw miałam egzamin, którego nie zdałam. A wieczorem pojechałam do szpitala, w którym leży moja babcia.
Tak, nie zapomnę tych walentynek.
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#5
No prosze :)
Widzę, że Żaneta się postarała.
Ja też miałem fajne Walentynki z dziewczyną u jej znajomych na domówce :)
Wazzup, a kto powiedział, że poza tym dniem ludzie nie celebrują swojej miłości?
Najczęściej narzekają na ten dzień single.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#6
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#7
Jak spędziłam Walentynki 2014?
Bardzo fajnie.
Chociaż pierwszy raz w życiu obchodziłam to "święto". ;)
  Odpowiedz
#8
My wybraliśmy się w miejsce, gdzie po pierwszym spotkaniu zawróciłem żeby wziąć numer, ale przede wszystkim popatrzeć na nią jeszcze chwilkę. Było świetnie i co tu ukrywać- wzruszająco :D
  Odpowiedz
#9
Kupiliśmy mnóstwo słodyczy i oglądaliśmy filmy :) a w niedzielę byliśmy na lodach :)
  Odpowiedz
#10
Siedziałem sam w domu.
Nie rozmawiam za pomocą czatu i PW.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Skuteczne sposoby na podryw (WALENTYNKI) soluffka 0 782 14.02.2017, 13:05
Ostatni post: soluffka
  Postanowienia noworczone na rok 2014 Paweu 8 2 420 29.12.2013, 14:42
Ostatni post: wumir
  1984 - 2014 - Rozwój techniki WazzUp 6 1 963 10.12.2013, 19:39
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Jak spędziliście Sylwestra 2012/2013? da Vinci 21 6 987 10.01.2013, 21:26
Ostatni post: luzakkajojo
  Walentynki 2012?! Karol 6 3 886 15.02.2012, 11:31
Ostatni post: Leszek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości