Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kiedyś chciałem być...
#1
Każdy w dzieciństwie marzył, aby kimś zostać. Chłopcy chcieli być strażakami, dziewczynki pielęgniarkami, a niektórzy tak jak na przykład ja marzyli o tym, aby przywdziać skafander astronauty i przemierzać nieskończony kosmos, albo zostać Power Regers i rozprawiać się ze złoczyńcami. Plany jednych się spełniły, innych nie, ale zawsze z sentymentem wspominamy te dziecięce lata.

Kim Ty chciałeś zostać w dzieciństwie i dlaczego?


[Obrazek: 137313.jpg]
  Odpowiedz
#2
Ja już od najmłodszych lat trenowałem na Indianę Jones'a:). Uwielbiałem spędzać czas w lesie. Budowałem rozmaite szałasy, kryjówki. Miałem jakieś 11,czy 12 lat, kiedy razem z dwoma kolegami, rówieśnikami spędziliśmy noc w lesie, we własnoręcznie zbudowanym szałasie. Co prawda, było to nie dalej niż 1,5km do domu, ale przeżycie niesamowite!
Potem były samotne wyprawy po Puszczy Świętokrzyskiej. Bez jakiegoś z góry nakreślonego planu. Teraz w lewo, teraz w prawo, a dopiero po jakimś czasie zastanawianie się w którą stronę może być "do domu". Oczywiście nie raz "udało mi się" zabłądzić, ale zawsze w końcu zawsze docierałem jakoś do domu. Rodzice nie mieli ze mną lekko, tym bardziej, że to nie była jeszcze era komórek i nie wiedzieli gdzie jestem (po za tym, że w lesie) i czy nic mi nie jest.
Później przyszła dorosłość i masa innych obowiązków, a na Indianę Jones'a nie było już czasu. Więc,( na razie) nie znalazłem Arki Noego, nie zdeptałem amazońskiej dżungli ani piasków Sahary.
Nadal jednak czasami, w miarę wolnego czasu, wybieram się gdzieś "poza cywilizację".
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#3
Najpierw chciałam być motylem, a potem strażakiem ;).
  Odpowiedz
#4
Kim to ja nie chciałem być... hoho.
Spider-man, Batman, Policjant, wspomniany Power Rangers, astronauta również, żółw ninja, kierowca wyścigowy, żołnierz, detektyw, motocyklista... hmm.

Chyba tyle ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#5
A ja chciałem być Supermanem! Umieć latać, strzelać laserem z oczu, widzieć przez ściany i być niezniszczalnym, aaaahhh te czasy! Haha Mały byłem, naoglądałem się "tewelizora" i mi odbijało.
  Odpowiedz
#6
Ja? Wieloma osobami chciałam być^^: piosenkarką, tancerką, cukiernikiem, weterynarzem, modelką :) Zawsze wtedy byłam na etapie jakiś filmów odpowiadających tematyką do marzeń :)
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#7
A ja chciałem zostać power rangers,spider-menem,transformersem,x-menem.
  Odpowiedz
#8
Zawsze chciałem być superbohaterem, mistrzem wschodnich sztuk walki, muzykiem, aktorem. Długo krążyło mi to po głowie...
  Odpowiedz
#9
Pamiętam jak kiedyś chciałam być kasjerką :D wydawało mi się, że to jest taka super praca, że muszę to robić :D
Później była masa zmian... Chciałam być modelką, piosenkarką, aktorką, policjantką, pielęgniarką, nauczycielką, lekarzem... Żaden plan się nie sprawdził :D
  Odpowiedz
#10
Ja chciałam być całe życie pielęgniarką, jak moja mama, ale z wiekiem, słuchając narzekań mamy chyba mi przeszło. :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak to kiedyś było z nazwiskami? Devil 14 5 506 07.04.2015, 17:17
Ostatni post: Adiyoshi
  Kiedyś było zupełnie inaczej.... Gospodarz 11 4 576 14.03.2015, 12:11
Ostatni post: konek
  Współczesny problem rasizmu inny niż kiedyś Swordancer 4 3 711 22.02.2015, 21:00
Ostatni post: Demanufacture
  Podziel się dobrem, tobie też się kiedyś przyda WazzUp 4 1 660 14.09.2013, 16:55
Ostatni post: Nicholas
  Czy kiedyś usłyszeliście niemiłe słowa? James 18 6 315 16.06.2013, 22:35
Ostatni post: Nicholas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości