Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Podziel się dobrem, tobie też się kiedyś przyda
#1
Daje do myślenia :)

  Odpowiedz
#2
Zbyt mało dobrych ludzi jest na tym świecie. Drugi by Cię nie dał, a na dodatek by Ci zabrał co masz :(
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#3
Po prostu jesteśmy w czasach sztucznego pragnienia, posiadania pieniądza. Trochę to smutne, ale niestety szybko się to nie zmieni, jeśli w ogóle coś się zmieni.
[Obrazek: iq15uYm.gif]
fb.com/adipedesign
  Odpowiedz
#4
Ten Filmik to nie wiem czy pasuje do podziału " W sieci na wesoło"
Ja tu nic nie widzę śmiesznego w tym filmiku. Sąsiad przemyśl to sobie ;)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#5
Ogólnie przyjęło się, że filmiki są wrzucane właśnie do tego działu. Zwracajcie proszę na to uwagę.

/przeniesione do kawiarni.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak to kiedyś było z nazwiskami? Devil 14 5 506 07.04.2015, 17:17
Ostatni post: Adiyoshi
  Kiedyś było zupełnie inaczej.... Gospodarz 11 4 576 14.03.2015, 12:11
Ostatni post: konek
  Współczesny problem rasizmu inny niż kiedyś Swordancer 4 3 711 22.02.2015, 21:00
Ostatni post: Demanufacture
  Kiedyś chciałem być... Vilandra 12 3 937 15.12.2013, 17:23
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Czy kiedyś usłyszeliście niemiłe słowa? James 18 6 315 16.06.2013, 22:35
Ostatni post: Nicholas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości