Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nie mogę wejść na podstrony Filmwebu
#1
Gdzieś od wczoraj mam problem z wejściem na podstrony Filmwebu.
Przeważnie po otwarciu tego portalu wyskakuje nam jako 1 reklama na całym oknie.
U mnie teraz jest tak, że nie można jej pominąć. Gdy daję "Przejdź do Filmwebu teraz" lub czekam te 16 sekund, to reklama jest ponownie odtwarzana.
Instalowałem niedawno od nowa cały system, sprawdzałem na 2 przeglądarkach (Opera i IE) i jest taki sam problem...
Niedostępny
  Odpowiedz
#2
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia od czego może Ci się coś takiego robić, sprawdzałem przed chwilą - u mnie wszystko w porządku. Spróbuj usunąć ciasteczka albo wejść na strone w trybie incognito chrome -> CTRL + SHIFT + N
  Odpowiedz
#3
Wyczyść wszystkie cookiesy i tempy. Spróbuj na firefoxie lub chrome. IE ktoś jeszcze używa? Przypomniałeś mi o istnieniu tej przeglądarki. :D
Strona o której mówisz działa normalnie. Spróbuj zrestartować połączenie internetowe jeśli masz np router, zrestartuj router. Jeśli masz modem, zrestartuj modem.
  Odpowiedz
#4
Na freFoxie poszlo, mam pewne przypuszczenia chociaz sa raczej abstrakcyjne... Opere i IE mam w wersji ENG, a jak zauwazylewm przegladarka ingeruje w niektore elementy wyswietlanych stron. I niektore elementy typu nawzy przysiskow po angielsku są. Moze Filmweb ma z tym problemy, ale dziwny by zatruwali zycie odwiedzajacym z zagranicy na tak powaznym portalu. Pokombinuje dalej dojde w czym byl problem to napisze, dzieki za sugestie.
PS. Na licznki.org mozesz ustawic statystyki. Tam masz numery ip odwiedzajcych Twoja strone (np.chomika) i tez pokazuje kto z jakiej przegladarki korzysta IE to unikat : )
Niedostępny
  Odpowiedz
#5
jedyny_taki napisał(a):IE to unikat : )
Raczej ciągle odkurzany przez microsoft zabytek. Ta ich przeglądarka zawsze jest w tyle za innymi. Tylko wciskają to niestety na siłę do każdego win.
  Odpowiedz
#6
Usuń ciastka :) Ja używam także dodatku do przeglądarki Adblock, który skutecznie blokuje reklamy itp.

Tomek1 napisał(a):Raczej ciągle odkurzany przez microsoft zabytek. Ta ich przeglądarka zawsze jest w tyle za innymi. Tylko wciskają to niestety na siłę do każdego win.
W win 8 ma się to zmienić. Jaka to ma być przeglądarka? Tego nie wiadomo jeszcze (chyba).
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#7
Usuwałem ciasteczka, blokowałem też reklame (Opera ma taką mozliwosc) Zainstalowalem polska wersje przegladarki, ale to tez nie pomoglo. Dzis jest juz dobrze, jest inna reklama na filmwebie, zobaczymy czy jak wroci reklama na cala strone czy problem powroci...
Kiedys uzywalem tylko IE, ale po zainstalowaniu innej nie tesknie za IE i pewnie kazdy tak ma.
Niedostępny
  Odpowiedz
#8
Wgraj sobie ADBlock'a.
U mnie wszystko śmiga, a czy aby jakiś antywirus bądź blokada systemowa
Ci go nie blokuje?
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#9
Jak problem się powtórzy to wgram sobie ADBlock'a.
Antywirusa nie mam, nie miałem i nie mam zamiaru z niego korzystać, a co do zapory to o niej zapomniałem. Ostatnio wgrywał nowy system i nie wyłaczyłem tej zapory systemowej.
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi ; )
Niedostępny
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak mogę dodać zdjęcie przez laptopa na instagram ? Baron 1 1 304 18.05.2016, 11:30
Ostatni post: bandrzej
  Facebook - nie mogę polubić nowych stron WazzUp 4 10 920 20.12.2012, 20:01
Ostatni post: WazzUp
  Nie będzie procesu w sprawie MegaUpload? MegaUpload planowało wejść na giełdę? Saibo 0 1 942 23.04.2012, 18:17
Ostatni post: Saibo
  Nie mogę przyjąć zaproszenia na Facebooku Szymon 6 8 014 19.01.2012, 19:16
Ostatni post: Motaro
  Nie mogę ściągać plików Leszek 5 3 370 29.09.2011, 10:00
Ostatni post: tonyviroos

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości