Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ankieta: Skąd znalazłeś się na forum?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Z fanpage na Facebooku.
0%
0 0%
Z linka od znajomego na innej stronie/forum.
25.00%
3 25.00%
Szukałem wielotematyka no i znalazłem, w google.
16.67%
2 16.67%
Z top-listy mybb, forum reklamowego.
8.33%
1 8.33%
Z reklamy na Youtub.
0%
0 0%
Z innej strony, napisz jakiej!
8.33%
1 8.33%
Z portalu Chomikuj.pl
41.67%
5 41.67%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Po co komu Odjechani?
#11
Wychodzi na to, że większość z gryzonia tutaj przylazła . :P
Oh, I’m not afraid to die for the other kind of love
Take me to church
I'll worship like a dog at the shrine of your lies
I'll tell you my sins and you can sharpen your knife
Offer me that deathless death
  Odpowiedz
#12
A ja to trafiłem tu przez Google ;) wpisałem - dodatki do chomika - wyskoczyli odjechani :) na liście powodów, dla których bywam tutaj, bardzo wysoko jest kilka Nicków, cenię sobie ich posiadaczy z bardzo różnych powodów... niektórych za elokwencję, innych za wiedzę, są tacy którzy od tak po prostu wzbudzają sympatię i jest kilku których lubię za ich hmm... nieporadność ;) Poza tym od 12 lat nie mam czasu tak naprawdę przysiąść się do kompa, wiele prozaicznych rzeczy sprawia mi problemy - tu nie brakuje pomocnych dłoni - uczę się dzięki forum. Generalnie sporo stąd czerpię mam nadzieję, że choć w niewielkim stopniu odpłacam się dając innym coś w zamian ;)
  Odpowiedz
#13
elgato napisał(a):Wychodzi na to, że większość z gryzonia tutaj przylazła .
Pewnie dlatego, że założyciele forum poznali się w chomikowym portalu. Przez sporą część czasu reklamowali się właśnie na tym portalu. Po dziś dzień reklamujemy tam okazyjnie same konkursy, jednak główna reklama dawno już wyszła poza ramy chomikuj. Ciekawe, ciekawe. Piszcie dalej. :)
  Odpowiedz
#14
Hmm, długo opowiadać. :)
Dobrze tego nie kojarzę, ale było to jakoś tak, że, założyłem tu sobie konto poprzez chomika.:P
Nie wchodziłem na nie w ogóle.
Dopiero po jakichś czterech miesiącach od założenia zacząłem się coraz bardziej przywiązywać do tego forum.
Skończyło to się tak, że teraz miałbym się ciężko stąd odsunąć.
Prawda jest taka, że mam tu wielu kolegów, którzy są naprawdę spoko.
I tak w podsumowaniu, to nauczyłem się troszkę kultury w internecie dzięki Odjechanym. :)
  Odpowiedz
#15
A ja tu w trafiłem gdyż zobaczyłem że w szkole nauczycielka było zalogowana to se spisałem adres i to po jakimś czasie się zarejstrowałem i tak jestem z wami odjechany Michał ;D
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#16
Ja trafiłem tu dzięki userowi - VanPure.
Powiedział mi, że to całkiem ciekawe forum, i mogę dostać odpowiedzi na swoje pytania.
Długo zwlekałem, zanim założyłem konto. Ostatecznie jednak, kiedy się już zarejestrowałem, nie wiedziałem, co i jak :P
Kiedy już "ogarnąłem" to forum, zobaczyłem, że takie strony są naprawdę ciekawe (to moje pierwsze forum)
Teraz ogólnie cieszę się, że jestem razem z Wami, gdyż z pytaniami w różnych dziedzinach zwracam się tutaj, i naprawdę szybko dostaję potrzebne odpowiedzi.
A więc podsumowując, nie żałuję i widzę jak ogromne postępy poczyniło forum od mojego przyjścia :) (np. nowa, czarna skórka)

  Odpowiedz
#17
Ja też się tu załapałem przez chomika z tego co pamiętam zainteresowały mnie niektóre tematy i już zostałem:)

Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk
  Odpowiedz
#18
(12.11.2012, 17:10)Nicholas napisał(a): O ile dobrze pamiętam to rozmawiałem z B0hazardem (dawny junior tego forum) na temat chomikuj. Potrzebowałem wtedy pomocy bodajże przy opisywaniu plików i polecił mi właśnie to miejsce.

Hehe widzę znasz mojego kuzyna.
Moja historia jest inna - nie dowiedziałem się o forum z chomika. Kiedyś dawno temu
założyłem chomika pod nazwą Seba4810 i rozwijałem go (4-5 lat temu) nagle
przyszedł pomysł na zmianę nazwy oraz właściciela. Zainteresował się nim mój
kuzyn - zmieniłem login na B0hazard i oddałem go jemu. Bardzo się wkręcił w cały
ten rozwój chomika, fora i użytkowników co przyniosło go tutaj. Został tu junior
moderatorem, lecz nagle rozpętała się wojna między starym składem ekipy forum.
Kuzyn zrezygnował, powiedział mi że nie warto tu tracić czasu - ja oczywiście
muszę wszystko sprawdzić na własnej skórze więc zarejestrowałem się i jakoś
wyszło że zostałem tu na dłużej.

Chyba niczego nie przekręciłem. Tak więc poniekąd gdyby nie chomikuj.pl pewnie
nie byłoby mnie tutaj, ponieważ funkcjonuje na innych forach - no ale cóż.
Taka była moja historia.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#19
Michał napisał(a):A ja tu w trafiłem gdyż zobaczyłem że w szkole nauczycielka było zalogowana

Możesz coś więcej napisać? :D
  Odpowiedz
#20
Sebastian, widzę że jako kuzyni macie wiele wspólnego, ponieważ B0hazard również robił fajną grafikę i znał się na komputerach.

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 395 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Najbardziej blyskotliwe wypowiedzi z forum odjechani.com.pl Baron 1 1 306 03.01.2016, 23:13
Ostatni post: amb00
  Instrumenty muzyczne, czyli na czym grają Odjechani? Demanufacture 17 5 633 30.03.2015, 08:30
Ostatni post: Maha Kali
  Co i komu wypada? Koniak 3 1 542 28.12.2013, 02:44
Ostatni post: DaViD16
  Gdybym był/była adminem na forum odjechani.com.pl to ? Mesajah 18 5 624 05.04.2013, 21:30
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości