Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


"Pojedynki" grafików!
#51
Raden co do baneru to potrzeba coś bardziej kreatywnego. No i baner musi być tak wykonany aby ładnie prezentował się zarówno na jasnym jak i ciemnym stylu.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#52
(19.11.2012, 22:28)enrique97 napisał(a): Trochę tak skromnie ;D
Raden bo jeszcze wygram jak będziemy walczyć :D
Żebyś się nie zdziwił enrique97.Skromnie ,ale ładnie :P.
  Odpowiedz
#53
(19.11.2012, 22:28)Marszal napisał(a): Tak, tak ankiety świetny pomysł dla oszustów którzy specjalnie będą zakładać konta żeby sobie nabijać głosy.

Dla Twojej wiedzy są ankiety anonimowe oraz ankiety nieanonimowe, tak więc
nie będzie większego problemu i nie trzeba będzie liczyć "podziękowań".
Myślę że nie będziemy mieli oszustów i każdy będzie grał fair.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#54
Potrzebuję jeszcze ze dwie osoby do pomocy, gdyż sam tego wszystkiego nie ogarnę..

  Odpowiedz
#55
Ja jestem chętny ;)
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#56
No to mam do pomocy Diablo, jeszcze jedna osoba potrzebna ;)

  Odpowiedz
#57
Chętnie pomogę (oczywiście w miarę możliwości).
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#58
grafika to grafika nie wiem jaki macie problem z logo, prace powinny być różne tematycznie a nie że same banery będziemy robić lepiej zrobić coś nad czym trzeba się bardziej wysilić niż nad 3 minutowym banerem który tak naprawde może zrobić 12 letnie dziecko w paincie.
  Odpowiedz
#59
A może do kategorii dorzucić jeszcze jakiś herb?
  Odpowiedz
#60
Dobry pomysł VanPure, ale czy nie zbyt czasochłonny?

Co do Marszala, to można zrobić w 3 minuty baner, i na starcie przegrać, jak to woli :P

  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości