Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


"Pojedynki" grafików!
#91
To moja praca...
[Obrazek: banerodjechani.png]
  Odpowiedz
#92
Ja też spróbuje coś zrobić ;]
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#93
[Obrazek: Bez_nazwy_1-1353442309.png]
Nowy baner.
  Odpowiedz
#94
a mogę zrobić gifa? ;)
  Odpowiedz
#95
Szczerze powiedziawszy to tylko baner Assassina, Rafała i jarusrogusa się nadaje, gdyż reszta prac jest mocno niedopracowanych.

Jako, że razem z Davvidem i Sebastianem mamy się zająć organizacją to myślę, że sprawa banerka powinna zostać rozwiązana między nami. Davvid rozumiem, że ten wątek jest wątkiem organizacyjnym. Więc przydało by się nowy zrobić, w którym będzie wszystko czysto na białym i tam rozgrywały by się "tury" kandydatów. Jeżeli się zgadzasz to ja się tym zająć mogę ;)

Myślę, że tak na szybko zrobiony banerek powinien stykać. Może administracja zgodziła by się wstawić jeden z banerów na str. główną?
[Obrazek: 37879722436073440267.jpg]
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#96
Moim zdaniem praca Rafała jest najlepsza:)
  Odpowiedz
#97
[Obrazek: eheheh-1353443166.png]

No to więc moje
  Odpowiedz
#98
Mam niezły plan na banerek ale muszę się dowiedzieć jak zrobić efekt stłuczonej szyby :0
  Odpowiedz
#99
Diablo, napiszę tu gdyż jestem na telefonie.

Oczywiscie, że się zgadzam. Sprawa wątku jest Twoja ;)

  Odpowiedz
Właśnie się za to zabrałem. Przed opublikowaniem dam tobie i Sebastianowi do podglądu i ewentualnych korekt.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości