Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Skąd się wzięły wasze nicki?
#51
Mnie kiedyś koledzy tak przezwali, wkurzyłem się a potem mi się spodobało i tak używam :)
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#52
Mój miał być po prostu krótki, więc bxb, a 13 to z kanału na YT rojov13
  Odpowiedz
#53
Mój nick to mój wieloletni pseudonim. Skąd takie pseudo? Hahaha, wcale nie jestem fanatykiem koniaków, czy innych tego typu alkoholi. Po prostu..to dość kompromitujące :D W podstawówce moim marzeniem było pracować w sądzie i gdy wychowawczyni pytała kim chcemy zostać w przyszłości, zamiast adwokat, powiedziałem "koniak", a cała klasa omal nie zeszła ze śmiechu :D
  Odpowiedz
#54
Wiele razy się zastanawiałam nad moim nickiem. Rapsodia Znikająca, Niewidzialna Rapsodia - nie wiem skąd ten pomysł - chyba przyszedł mi sam do głowy, ale ten pomysł zaczął mi się podobać :P "Rapsodia" jednak wzięłam przypadkowo od mojego ulubionego dżemu z Biedronki ^_^. I pomyślałam, że druga część będzie po angielsku. Niby niewidzialny to invisible, ale zobaczyłam jeszcze słowo znikać - vanish. Vanish nawet mi się spodobał i tak powstał nick :) RapsodiaVanish. Zaczęłam używać tego nicku nawet jako mój pseudonim pod moje rysunki. Kiedyś wam pokażę ;)
  Odpowiedz
#55
Mój nick to była chwila. Kiedyś kumpel mnie nazwał synek i tak już zostało. Mi osobiście nie przeszkadza to było chyba w internacie jak oglądaliśmy Kiepskich LOL
  Odpowiedz
#56
mój hmm... Troche ze szkoły troche z gry (Call Of Duty 4) też przez środowisko klanów ;) Teraz juz mniej gram ale nick został ;D
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#57
Michał, wyraża więcej niż tysiąc słów :)
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#58
A my w klasie mamy śmieszną sytuację. Taki jeden chłopak kiedyś w powiedział zamiast "Byliśmy w górach" to "Bylymy w górach". I teraz tak na niego wszyscy mówią. "Bylymy" :D
  Odpowiedz
#59
Mój powstał dawno temu (przed 2006 roku, ale nie jestem w stanie sprecyzować czy 2005, czy 2004). Pawel to oczywiście od imienia a cyfry 4325 byle jak wstukałem na szybko w klawiaturę i tak do dziś zostało :)
  Odpowiedz
#60
A ja chciałem założyć chomika a nie miałem pomysłu na oryginalną nazwę i wyszła taka:)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie jest wasze ulubione piwo? Gospodarz 21 9 986 23.08.2017, 09:43
Ostatni post: trykietron
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 395 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Jakie byłyby Wasze ostatnie słowa przed śmiercią? Monoceros 3 2 508 07.06.2017, 20:55
Ostatni post: perla86
  Wasze zaręczyny? Jak wyglądały! Karol 13 7 715 28.05.2017, 16:43
Ostatni post: perla86
  Wasze ulubione słowo. Olka 18 4 950 25.05.2017, 03:12
Ostatni post: perla86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości