Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Symbole Świąteczne.
#1
Każdy z nas ma swoje symbole które uważa za świąteczne. No właśnie jakie to są symbole ?
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#2
Świąteczne symbole? Mikołaj, śnieżynka, sanie, gwiazdka, bałwan, choinka... Jest tego sporo, gdyby się nad tym zastanowić :)

Swojego indywidualnego symbolu nie mam. Przynajmniej nie przychodzi mi teraz na myśl ;)
  Odpowiedz
#3
Ja tam mam tylko jeden swój ulubiony symbol, a jest nim choinka.Ponieważ gdy ubieram siostrą choinkę to wprawia mnie ten zapach w nastrój świąteczny.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#4
Zdecydowanie choinka. Do tego szopka (ta w domu i ta w kościele), kolędy i Pasterka (eh w tym roku mnie ominęła). Ze świętami kojarzy mi się również śnieg (halo- słychać tam u góry- śnieg chcę!).
Oczywiście trzeba tu jeszcze dodać kolację wigilijną a zwłaszcza barszcz z uszkami, mak z bakaliami i groch z kapustą (o sory, kapusta z grochem i grzybami).
Jak tak popatrzę to coś licho te święta w tym roku wypadły... Ani śniegu ani Pasterki...
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#5
Przede wszystkim choinka i śnieg, tak śnieg! którego w te święta mi brakowało.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Świąteczne obżarstwo da Vinci 6 1 860 03.01.2014, 14:26
Ostatni post: Demanufacture
  Świąteczne Życzenia - jak składacie? Jarus 9 2 400 14.12.2013, 21:19
Ostatni post: Whisper
  Świąteczne życzenia Polskich sportowców dla kibiców tungar 0 2 051 24.12.2011, 04:42
Ostatni post: tungar
  Życzenia Świąteczne tungar 0 1 782 04.12.2011, 01:30
Ostatni post: tungar

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości