Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Testy hostingu zdjęć dla odjechani.com.pl
#11
Proszę o testowanie kolejnego i mam nadzieję ostatniego silnika hostingu zdjęć, dodane zostały bardziej zaawansowane opcje uploadu zdjęć oraz więcej możliwości dodawania zdjęć na serwer.

Proszę o dogłębne testy i wskazanie ewentualnych błędów.
#12
Przepraszam że odkopuję ale co z tym hostingiem?
[Obrazek: oolYLpz.png]
#13
[Obrazek: rwii.jpg]
chyba koniec :(
#14
Gdybyś czytał uważnie wątek to wiedziałbyś że adres podany w pierwszym poście był adresem jedynie do testów.
Zaxer widzę że ewidentnie usiłujesz nabić sobie jak najwięcej postów ale nawet nie wysilasz się aby przeczytać wątek, Twoje wypowiedzi do większości wątków zupełnie nic nie wnoszą.
#15
Wiem że był to adres testowy, ale pytam się czy jest już oficjalny...
[Obrazek: oolYLpz.png]
#16
A czy widziałeś gdzieś informację o uruchomieniu oficjalnej wersji hostingu zdjęć dla odjechanych ?
Hosting działa ale jest dostępny dla wybranej grupy osób.
#17
Przepraszam za offtop ale mam wrażenie czytając twoje posty Zaxer, że za wszelką cenę chcesz sobie nabić posty. Twoje pytania są czasami poniżej krytyki.

Z góry przepraszam jeśli tylko ja mam takie wrażenie. Nie jest to obraza Ciebie a tylko moje spostrzeżenie.


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 395 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Najbardziej blyskotliwe wypowiedzi z forum odjechani.com.pl Baron 1 1 306 03.01.2016, 23:13
Ostatni post: amb00
  Instrumenty muzyczne, czyli na czym grają Odjechani? Demanufacture 17 5 633 30.03.2015, 08:30
Ostatni post: Maha Kali
  Po co komu Odjechani? Jarus 36 10 053 29.10.2013, 08:39
Ostatni post: Mesajah
  Gdybym był/była adminem na forum odjechani.com.pl to ? Mesajah 18 5 644 05.04.2013, 21:30
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości