Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wasze sny? Te dobre i złe.
#11
Odpowiem w dwóch zdaniach :

- dobry sen : marzenia o dobrusim seksiku.
- zły sen : pogrzeb w rodzinie.

To tyle... bye.
  Odpowiedz
#12
Mi się śniło, że przywaliłem mojemu koledze z klasy, którego nie znoszę:D:D
Później biłem się ze wszystkimi chłopakami z klasy:D
  Odpowiedz
#13
A mój ostatni sen był naprawdę odjechany :D
Śniło mi się, że oglądam telewizje jak gdyby nigdy nic a tu nagle reklama forum odjechanych :D
  Odpowiedz
#14
kubi120 napisał(a):Mi się śniło, że przywaliłem mojemu koledze z klasy, którego nie znoszę Haha Haha
Później biłem się ze wszystkimi chłopakami z klasy Haha
Tak a ci koledzy zgnietli cię jak ... [R.I.P]
David napisał(a):A mój ostatni sen był naprawdę odjechany Haha
Śniło mi się, że oglądam telewizje jak gdyby nigdy nic a tu nagle reklama forum odjechanych Haha
A ja miałem sen ze stąd znikasz oo naprawdę się tak stało
  Odpowiedz
#15
Ja miałem wiele niesamowitych snów fantastycznych. Np: Śniła mi się inwazja obcych. Podobne maszyny wychodziły z Ziemi jak na jednym ze znanych filmów co prawda ale podobnych fantastycznych snów miałem masę. Przeważnie mam sny w których wiele się dzieje i dzieje się szybko. Częsta adrenalina ucieczki lub pogonie latanie też się zdarza :)

Jeden z makabrycznych snów to pamiętam z woja..:
Jestem w budce wartowniczej z kałaszem w ręku usypiam na podłodze w środku.
Budzę się i chce wyjść jednak broń mi przeszkadza stając oporem w poziomie.. Nie mogę jej ruszyć z miejsca. Odczuwam Jak by jakaś siła mnie blokowała. Przechodzę jednak pod bronią i uciekam z budki
przestraszony jak cholera.. Biegnę wzdłuż długiego posterunku chcąc dotrzeć na odległość wzroku do drugiego wartownika. Krzyczę aby go odszukać , pewnie gdzieś śpi.. I teraz Uwaga! Budzę się w budce wartowniczej i to już nie jest sen ! Dobre co :) To zdarzenie, ten sen miał miejsce naprawdę.
  Odpowiedz
#16
Mi sie czesto sni to o czym marze . Czesto tez pojawiaja sie takie sny w ktorych chcial bym cos powiedziec ale jakos nie moge.
Mowia ze sny sa potrzebne do zycia :P
  Odpowiedz
#17
Mi ostatnio nic się nie śni kiedy śpię, ^_^ Śnie na jawie ;D
[Obrazek: 30bl8au.png]
  Odpowiedz
#18
Mi także od jakiś 2 lat nic się nie śniło :( Ciekawe dlaczego tak się dzieje.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#19
Mnie kilkadziesiąt razy śniło się, że stoję nad brzegiem oceanu (morza), a cała powierzchnia wody zasłana jest ściętymi kwiatami czerwonych goździków. Ja w swoim śnie tylko stałam na piasku i patrzyłam, jak fale delikatnie bujają goździkami na boki.

Do dziś nie wyjaśniłam, co mógł oznaczać ten sen.
  Odpowiedz
#20
Wczoraj mi się śniło jak brat na krajalnicy sobie palce przecinał...

OMG!
A dzień wcześniej gadałem z kolegami o takim filmiku co koleś sobie na asfalcie połowę ręki starł...
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie jest wasze ulubione piwo? Gospodarz 21 9 984 23.08.2017, 09:43
Ostatni post: trykietron
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 395 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Jakie byłyby Wasze ostatnie słowa przed śmiercią? Monoceros 3 2 508 07.06.2017, 20:55
Ostatni post: perla86
  Pegasus - stare dobre czasy :D KruchyFix 28 14 113 31.05.2017, 18:46
Ostatni post: Robotox
  Wasze zaręczyny? Jak wyglądały! Karol 13 7 714 28.05.2017, 16:43
Ostatni post: perla86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości