Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Zlot fanów forum!
#41
Tam gdzie nikt nie mieszka? w sumie Łódź jest w centrum. Najlepszym miejscem jest taka miejscowość gdzie większość forumowiczów ma nie daleko, do 100 kilometrów, zależy też w jakim wieku jest dana osoba, to zmienia postać rzeczy, bo 20 latek może przejechać nawet pół polski aby się spotkać z swymi wiernymi kompanami do wódki.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#42
No ja akurat z tej ******* Łodzi jestem
  Odpowiedz
#43
Ty może i jesteś, ale dla jednej czy dwóch osób wyjątku nie będziemy robić.
Z postów wyżej wynika że Łódź nie jest tak blisko dla co niektórych forumowiczów, to nie kilka kilometrów jak w Twoim przypadku, więc w takim rozwiązaniu byłoby dla Ciebie najbardziej fair.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#44
No ja nie powiedziałem, że Łódź jest w centrum...

Jest jeszcze opcja spotkań w danym województwie, choć sądzie, że wiele osób chcialo by spotkać osoby z daleka wiec to pewnie też nie wypali.
  Odpowiedz
#45
Ty nie powiedziałeś, ale popatrz sobie kilka postów wstecz.
Jeśli dałoby się zrobić jeden taki zjazd, 2-3 dniowy to byłoby coś, na razie to tylko plany, marzenia.
Najlepiej jakby wszyscy na takim zlocie odjechanych byli oczywiście zapoznane osoby na tym forum stali bywalce, świeżaki jak świeżaki, każdego wizualnie na żywo chciałbym zobaczyć oraz wymienić kilka zdań z przykładową osobą, najważniejsza jest organizacja i dobra pogoda, a z pogodą czasami bywa różnie, zwłaszcza na wiosnę.
Zostawmy temat takim jaki jest, nie ma co, przylecą bociany to można dopiero wtedy coś ustalać.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#46
Albo zrobić zjazd w wakacje nad morzem ustalić jakaś datę, która wszystkim będzie pasować i jakąś miejscowość. W tedy możliwe, że więcej osób przyjechało by
  Odpowiedz
#47
W wakacje to raczej z rodziną podróżujemy, czy to góry czy to morze, mazury, w sumie pomysł nie jest zły, spotkałoby się góra 5,6 osób albo nawet nie, nadal uważam że rok szkolny jest najlepszym okresem na takie zjazdy. Rozmawiamy w koło o tym samym, ja już kończę, jak już coś ustalać to wspólnie z większym gronem niż tylko dwie osoby, bo pomysły to każdy ma tylko że nie idzie je zrealizować, bo za daleko, to czasu się nie ma, albo co innego.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#48
Trudny orzech do zgryzienia. Moim zdaniem w wakacje by to najlepiej się udało.
  Odpowiedz
#49
Mi do Łodzi najbardziej pasuje... Jestem ze Szczecina Auc
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#50
Mi Łódź też odpowiada, chętnie wpadnę.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wspominani użytkownicy forum Paweu 24 7 714 28.01.2022, 08:18
Ostatni post: Mesajah
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 395 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Jak się zmieniliście na forum? Paweu 4 1 182 21.02.2017, 21:03
Ostatni post: Gospodarz
  Najbardziej blyskotliwe wypowiedzi z forum odjechani.com.pl Baron 1 1 306 03.01.2016, 23:13
Ostatni post: amb00
Video Szachowi gracze na forum Robotox 8 2 967 23.03.2015, 00:22
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości