Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Zlot fanów forum!
#1
Mam niezwykłą propozycję! Na innych forach taka praktyka odbywa się co jakiś czas. To forum jest niepowtarzalne. Na żadnym nie spotkałem się z takim klimatem. Lubię tu zarówno całkiem młodych ludzi 8-18 lat, jak i ludzi w moim wieku (20), ludzi powyżej mojego wieku, których chętnie bym poznał osobiście. Wasze charaktery, osobowości, poglądy, wiedza, wzbudzają we mnie coś co można nazwać zachwytem. Chciałbym osobiście porozmawiać z osobami które mają możliwość spotkania się osobiście. Wrocław, Czekoladowy Baron, Admin i inni, to moje okolice, przynajmniej na okres studiów. Powinno się wspólnymi siłami coś zorganizować. Jak na innych forach mogą, to my również. Powiedzcie czy w konkretnym czasie, o konkretnej porze roku, nie moglibyśmy się spotkać? Czy to nie byłoby intrygujące?! Po porostu "Zjazd Odjechanych"!!!
  Odpowiedz
#2
Bardzo fajny pomysł. Naprawdę zaintrygowało mnie to. :) No cóż ... Ja mieszkam na Mazowszu (okolice Radomia), a więc mnie by chyba nie było. :(
  Odpowiedz
#3
hmm inicjatywa ciekawa - tylko czy świat jest na to gotowy ;)
  Odpowiedz
#4
(21.10.2012, 22:16)VanPure napisał(a): Bardzo fajny pomysł. Naprawdę zaintrygowało mnie to. :) No cóż ... Ja mieszkam na Mazowszu (okolice Radomia), a więc mnie by chyba nie było. :(

A tam VanPure mówisz, forum mamy, internet mamy, więc zlot Online też można zorganizować. Ja osobiście pojadę do Wrocławia z Opola, a ty możesz z nami porozmawiać przez neta. Poznam ciebie online chętnie. Poznawanie mnie intryguje, więc warto!
  Odpowiedz
#5
Z doświadczenia wiem, że takie imprezki fajnie się sprawdzają w wydaniu co najmniej dwudniowym, fajnie w takim kontekście pomyśleć o jakimś atrakcyjnym miejscu i tanich noclegach, na tym etapie podobnie jak Swordancer troszkę abstrahuję, ale inicjatywa mi się , rzeczywiście podoba.
  Odpowiedz
#6
Super inicjatywa swordancer, też chętnie zobaczyłbym niektóre osoby z forum i zamienił z nimi kilka słów.
Sam jestem z okolic Wrocławia także problemu by nie było - często we Wrocławiu bywam, a wręcz bardzo
często. Znając życie pomysł nie wypali (z przyczyn technicznych) ale sam pomysł bardzo dobry.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#7
Czy Wy tu rozmawiacie o suto zakrapianej alkoholem imprezie czy mi się zdaje? :D

This is a joke ;)

Swordancer cóż za inicjatywa... Podoba mi się :)
Ja jestem z Wrocławia więc jeśli chodzi o spotkanie w tym mieście, jestem otwarty. :)
Nie wiem jednak czy wiesz, ale bardzo trudno zorganizować jest taki zjazd.
Ludzie pracują, uczą się i ciężko będzie trafić w ten jeden dzień wolnego, a raczej dwa.
Jakieś piwko na pewno by było więc powrót np. autem odpada. Dochodzi więc drugi dzień.
Najlepiej jest trafić na jakieś święto. Spotykamy się zatem w dniu przed świętem,
a następny jest wolny.

Ja sądzę, że prędzej spotkają się ze sobą 2-3 może 4 osoby niż większa grupa.
Dla większej ilości osób była by potrzebna już zorganizowana akcja.
Nie mniej jednak lubię takie inicjatywy Swordancer. ;)
  Odpowiedz
#8
Spotkajmy się wszyscy aż na 3 dni na Przystanku Woodstock :D
Będziemy mieli dość czasu by bez pośpiechu porozmawiać :D
  Odpowiedz
#9
Pomysł nie głupi, ale jak by nie parzył to dla niektórych koszty podróży będą spore, w zależności od miejsca zamieszkania.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#10
(22.10.2012, 20:20)Diablo09 napisał(a): Pomysł nie głupi, ale jak by nie parzył to dla niektórych koszty podróży będą spore, w zależności od miejsca zamieszkania.

Na czas Festiwalu są świetne promocje w PKP :)
Poza tym są organizowane wyjazdy autokarami.
Ja zapłaciłem 70zł za przejazd ze Zduńskiej Woli do Kostrzyna :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wspominani użytkownicy forum Paweu 24 7 714 28.01.2022, 08:18
Ostatni post: Mesajah
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 395 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Jak się zmieniliście na forum? Paweu 4 1 182 21.02.2017, 21:03
Ostatni post: Gospodarz
  Najbardziej blyskotliwe wypowiedzi z forum odjechani.com.pl Baron 1 1 306 03.01.2016, 23:13
Ostatni post: amb00
Video Szachowi gracze na forum Robotox 8 2 967 23.03.2015, 00:22
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości