Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Zlot fanów forum!
#11
Wow ależ mnie teraz zaintrygowałeś :) Pomysł jest niesamowity, z ogromną chęcią bym z Wami porozmawiał face to face. Mam wizję takiego dłuższego spotkania, dwa dni to minimum. Jeśli już takie coś miałoby mieć miejsce to żadne tanie noclegi tylko namioty, ognisko i natura Haha
Takie rzeczy fajnie by było zorganizować w lato kiedy noce i poranki są ciepłe :)
Fajnie mi się o czymś takim marzy ale do Wrocka trochę drogi mam. Podobnie jak VanPure jestem z mazowsza, dokładnie Radom. Jednak gdyby coś to będę się starał ogarnąć przejazd :)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#12
ew. wszyscy walimy do Szymona na chatę w wakacje :D
  Odpowiedz
#13
Hans napisał(a):ew. wszyscy walimy do Szymona na chatę w wakacje
Ciekawe co na to Szymon Haha
Nicholas napisał(a):Jeśli już takie coś miałoby mieć miejsce to żadne tanie noclegi tylko namioty, ognisko i natura
Świetny pomysł na zlot, a zarazem wypoczynek :D
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#14
Hans napisał(a):ew. wszyscy walimy do Szymona na chatę w wakacje
Każdy flaszka w dłoń i pół wakacji z głowy :D

Nicholas napisał(a):żadne tanie noclegi tylko namioty, ognisko i natura
Najlepsze według mnie wyjście :D

A co do wolnego czasu to chyba najłatwiej w wakacje by było, albo jakieś kilkudniowe święta wolne od szkoły :P
---
  Odpowiedz
#15
Szymuś napisał(a):Każdy flaszka w dłoń i pół wakacji z głowy :D
Już mnie namówiłeś :D

Szymon napisał(a):A co do wolnego czasu to chyba najłatwiej w wakacje by było, albo jakieś kilkudniowe święta wolne od szkoły
Woodstock masz na początku sierpnia. ^^
I namioty, masa pozytywnych ludzi, blisko do zimnego, złocistego trunku i w ogóle - meega! :D
  Odpowiedz
#16
Jestem jak najbardziej za! Co roku wybieram się na Woodstock i jakoś nigdy nie mogę
dotrzeć z powodu braku motywacji i masy innych imprez. Dojazd - nie problem, trunki nie problem,
zakwaterowanie również nie więc pozostaje tylko czekać do wakacji!

Administracja się oczywiście zgadza ;P.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#17
Hans chce nas wywieźć pod granicę niemiecką :P Lepiej uważajcie, on po kilku głębszych jest niebezpieczny :D
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#18
Jeśli chodzi o daleko - ja chyba jestem jednym z tych którzy mają najdalej ;), ale jeśli spotkanie miało by być w sierpniu spoko może być na księżycu i tak dojadę :)
  Odpowiedz
#19
O LOL nawet nie wiedziałem, że mam tak blisko na Woodstock Glupi Więc jak najbardziej tam wbijam za rok Yoo

Nicholas napisał(a):Hans chce nas wywieźć pod granicę niemiecką
Dzięki, to mnie zachęciło do sprawdzenia gdzie się odbywa festiwal ;)
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#20
synonim11 napisał(a):Jeśli chodzi o daleko - ja chyba jestem jednym z tych którzy mają najdalej , ale jeśli spotkanie miało by być w sierpniu spoko może być na księżycu i tak dojadę

Heh, podzielam to zdanie :) Jestem z Kalisza i jak spotkanie dojdzie do skutku, dojadę wszędzie ;)

Pomysł z Woodstock bardzo mi się podoba.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wspominani użytkownicy forum Paweu 24 7 714 28.01.2022, 08:18
Ostatni post: Mesajah
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 395 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Jak się zmieniliście na forum? Paweu 4 1 182 21.02.2017, 21:03
Ostatni post: Gospodarz
  Najbardziej blyskotliwe wypowiedzi z forum odjechani.com.pl Baron 1 1 306 03.01.2016, 23:13
Ostatni post: amb00
Video Szachowi gracze na forum Robotox 8 2 967 23.03.2015, 00:22
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości