Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Zlot fanów forum!
#21
Mi również podoba się motyw z Woodstockiem, szczególnie że się na niego wybieram w przyszłym roku. ;)
  Odpowiedz
#22
Ja na Woodstocku jestem obowiązkowo. Chętnie was poznam. Będę na 100%. Mówicie tylko datę, miejsce i godzinę.
  Odpowiedz
#23
Wakacje to chyba najlepszy okres, ale ja będę raczej za granicą pracował. Tak czy inaczej jeszcze to pewne nie jest, a też nie widzę innej opcji jak jakaś dłuższa przerwa lub wakacje na takie spotkanie. Pożyjemy i zobaczymy co z tego wyjdzie.
  Odpowiedz
#24
pomysl fajny ale ja radomia wiec chyba odpada..
  Odpowiedz
#25
woodstock już niedługo...
kto będzie i ma ochotę wypić piwko (ew. 7) z odjechanym Hansem? :D
  Odpowiedz
#26
Chciałem napisać podobny wątek, ale jednak identyczny jest. Więc był ten zlot/zjazd odjechanych? chyba nie...
Więc co na ten temat, są jakieś plany, marzenia o takim zjeździe najbardziej odjechanych ludzi w internecie i na świecie, chciałbym coś wiedzieć na ten temat, aczkolwiek wyjechać gdzieś do Wrocławia to bym nie wyjechał, z wiadomych przyczyn.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#27
Ja proponuje jeśli już zrobić to w jakimś mieście gdzie ma blisko bardzo dużo osób a nie 2 ,3
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#28
Hans napisał(a):kto będzie i ma ochotę wypić piwko (ew. 7) z odjechanym Hansem
Hans ja tobą bardzo chętnie się napije, bo mnie coś ostatnio suszy w gardleHaha

Ale jest drugie wyjście, pomyślałem że jak się nie uda to spotkanie to możemy zrobić konferencje Odjechaną.
Wtedy ustalimy o której godzinie i w jakim dniu.
Będzie łatwiej wtedy rozmawiać, chyba każdy ma z nas tutaj skype;)
Nie widzę lepszego rozwiązania bo na innych forach też słyszałem że jak nie mogą się zgrupować ludzie, to robią konferencję.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#29
Proponuję Łódź! Jest w centrum Polski i to całkiem duże miasto :D

To, że mam tam blisko oczywiście nie ma najmniejszego znaczenia :diabel

Wysyłane z mojego HTC ChaCha A810e za pomocą Tapatalk 2
  Odpowiedz
#30
Ja do łodzi też mam w miarę blisko.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wspominani użytkownicy forum Paweu 24 7 714 28.01.2022, 08:18
Ostatni post: Mesajah
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 395 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Jak się zmieniliście na forum? Paweu 4 1 182 21.02.2017, 21:03
Ostatni post: Gospodarz
  Najbardziej blyskotliwe wypowiedzi z forum odjechani.com.pl Baron 1 1 306 03.01.2016, 23:13
Ostatni post: amb00
Video Szachowi gracze na forum Robotox 8 2 967 23.03.2015, 00:22
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości