Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Battlefield 3, Assassin's Creed 3 i Far Cry 3 [PC]
#1
Witam, chcę się zapytać czy mi pójdzie Battlefield 3 ?



mój sprzęt :

Intel Core i3 2x 3,2 GHz
Nvidia GeForce 405 1 gb
4 gb ram, ddr 3
500 gb (dysk)
Windows 7 Home Premium 64 bit

jeśli by poszła, nie ważne na jakich detalach, to czy by się zacinała ?
[Obrazek: sugnatura-1377869007.png]
  Odpowiedz
#2
Na pewno ci pójdzie!
Nie będzie zacinała, nawet może na najwyższych ustawieniach graficznych :D
  Odpowiedz
#3
hehe nie wiedziałem, warto się upewnić przed pobraniem, jak by ktoś chciał dodać to śmiało ;)
jeszcze jedno pytanie, czy poszedł by mi Far Cry 3 ?
[Obrazek: sugnatura-1377869007.png]
  Odpowiedz
#4
Ja mam ramu też 4 GB tylko tyle że procesor Intel Core i5
2,4 Ghz
To możesz sobie porównać.
Ja gram w far cry 3 i mi śmiga ładnie to sądzę że tobie też pójdzie.
  Odpowiedz
#5
Napiszę krótko. Musi iść bez zacinania. Nie wiem na jakich ustawieniach. Proponował bym dodać ram?
  Odpowiedz
#6
ramu raczej nie dodam bo mam plombe na kompie, a ma ktoś jakiś link do strony na której można sprawdzić czy dana gra pójdzie i na jakich detalach itd.
[Obrazek: sugnatura-1377869007.png]
  Odpowiedz
#7
Możesz sprawdzić stronkę. Nie testowałem, ale wiele źródeł w sieci kieruje pod ten link. Może Ci się przyda ;)
  Odpowiedz
#8
przepraszam że w jednym wątku, ale nie będę zakładać osobno ;), bo mam ostatnie pytanko, czy ASSASSINS CREED 3 nie będzie się zacinał ?, bo w 2 mi się zacinało, ale lekko (na full detalach i co najlepsze na najniższych też tak samo :D), a np. mojemu koledze (mam od niego 2 razy mocniejszy komp) szło bez ani jednego zacięcia i to też na full, miał chyba bardziej "zapchany" komputer niż ja teraz :)

sorry za ortografię w poprzednim poście ;)
[Obrazek: sugnatura-1377869007.png]
  Odpowiedz
#9
Myślę że też nie ma problemu. Będzie ci płynnie chodził.
  Odpowiedz
#10
ASSASSINS CREED 2 ciął mi nawet na najniższych możliwych detalach i co najlepsze :) identycznie jak na full, czyżby coś nie tak z grą ? tzn. z tą konkretną którą pobrałem ;)
[Obrazek: sugnatura-1377869007.png]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Battlefield V - problem z dźwiękiem, trzeszczenie na słuchawkach Swordancer 4 4 656 31.03.2019, 19:00
Ostatni post: Swordancer
  Easter EGG's - Battlefield Hardline Swordancer 0 1 211 04.02.2015, 17:35
Ostatni post: Swordancer
  Zapraszam do gry Battlefield Heroes. GROSiK 2 2 101 03.04.2014, 16:27
Ostatni post: GROSiK
  Battlefield 3 - kto zagra? Nieśmiertelny 13 4 514 30.11.2013, 00:26
Ostatni post: Niewyspany
  Assassin's Creed IV Black Flag - opinie Jarus 0 1 317 21.11.2013, 02:41
Ostatni post: Jarus

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości