Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Battlefield 3, Assassin's Creed 3 i Far Cry 3 [PC]
#11
Mi Assassin's creed III chodzi płynnie nawet na maksymalnych detalach mimo że przed posiadaniem gry obawiałem się czy będzie dobrze chodziła. Jeśli jakieś gry ci płynnie nie chodzą możesz wejść w ustawienia w panelu Nvidii i w globalnych ustawieniach 3D wszystko pozmniejszaj to odrazu poczujesz różnicę.
  Odpowiedz
#12
Procek ok, Ram ok (nie podałeś szybkości lecz ważne że DDR3) karta - no niestety do jakiś super wydajnych nie
należy. Jeszcze DDR3, 64 bitowa szyna BF3 ruszy na minimalnych max średnie w rozdzielczości nie większej niż
1280x720. Wymagania w sieci są mocno przesadzone, BF ma dość spore wymagania.

Assassin ruszy bez problemu - co do detali myślę (jest to moje przypuszczenie nie podparte dowodami) że
spokojnie średnie, wysokie. Nie jest to wymagająca gra także komputer da rade.

Far Cry 3 również powinno ruszyć bez problemów na minimum. Sam posiadam gierkę i niestety miałem
ogromne problemy ze stabilnością gry przy komputerze który do słabych nie należy (Intel i7 3930k (6 rdzeni),
GTX 690 po OC i 16 GB Ram). Klatki wahały mi się od uwaga - 140 do 35 w rozdzielczości 1980x1600 (monitor 16:10)
w ustawieniach ultra. Jednak po wydaniu patchu wszystko wróciło do normy także wymagania są znośne.

Wiele zależy od gry, jej przekompilowania np. z konsoli. Czasami nawet na dobrym sprzęcie gra może odstawiać
cyrk. Najłatwiejszym sposobem jest po prostu wgranie gry i sprawdzenie czy daje rade.
Polecam stronkę "I can run it" - sprawdzi czy spełniasz wymagania choć nie daje gwarancji że gra ruszy.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#13
więc trochę pogram :P, za około 2 lata będę mógł coś ulepszyć (gwarancja) do tego momentu wyjdą takie gry że...
[Obrazek: sugnatura-1377869007.png]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Battlefield V - problem z dźwiękiem, trzeszczenie na słuchawkach Swordancer 4 4 636 31.03.2019, 19:00
Ostatni post: Swordancer
  Easter EGG's - Battlefield Hardline Swordancer 0 1 209 04.02.2015, 17:35
Ostatni post: Swordancer
  Zapraszam do gry Battlefield Heroes. GROSiK 2 2 098 03.04.2014, 16:27
Ostatni post: GROSiK
  Battlefield 3 - kto zagra? Nieśmiertelny 13 4 510 30.11.2013, 00:26
Ostatni post: Niewyspany
  Assassin's Creed IV Black Flag - opinie Jarus 0 1 316 21.11.2013, 02:41
Ostatni post: Jarus

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości