Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Skąd się wzięły wasze nicki?
#71
Mój nick wziął się, od hakerów oraz szkoły hakerskiej. Postanowiłem do nazwy Haker dodać "zysta" i wyszło mi Hakerzysta.
Przynajmniej ludzie mnie się boją, jak noszę ten nick. To jest dobry nick jak na to forum.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#72
truskafffkaaa - jadłam truskawki i tak jakoś wyszło ;)
  Odpowiedz
#73
Mówią mi Dzikus bo wywijam :D
Adikus czyli Adi i dzikus :)
  Odpowiedz
#74
Pierwszy nick czyli woofer, używałem go na różnych stronach i forach internetowych od tego że miałem kiedyś psa który robił ''woof woof'' więc nazwałem go woof, od tego i nick zgapiłem właśnie od niego Haha A nick P@weł od mojego imienia.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#75
Zwyczajowo w necie funkcjonuję pod zupełnie innym nickiem - jeśli gdzieś znajdziecie Doughnut albo Doughnut92 - to ja, a tutaj - jako, że w czasie mojej rejestracji forum się dopiero rozwijało to skorzystałam i wybrałam prostotę. A Olka dlatego, że Ola - mogą mówić na mnie inni, ja o sobie "Ola" nie myślę, a Aleksandra jest zbyt oficjalne. No i olkaDr to mój chomik jak i pierwsza założona poczta ;)
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#76
Krótko zwięźle i na temat- jaram się beatboxem i kulturą hip hopową, troszeczkę sam dla siebie beatboxuje (nigdzie się nie udzielam) i jakoś tak wyszedł nick BeatBox.
  Odpowiedz
#77
Kiedyś trafiłam na bardzo interesujący serial, emitowany niestety tylko przez rok. Opowiadał on o losach dziewczyny z rodziny zastępczej która poszukiwała swoich rodziców. Jej postać zdecydowanie nie była idealna, ale możne właśnie tym mnie urzekła. Była dumna, niezależna i wierna. Nosiła imię Lux ;)
  Odpowiedz
#78
da Vinci napisał(a):Widziałbym Cię jeszcze w tym wątku, moja Droga Oczko

http://odjechani.com.pl/Thread-Sk%C4%85d...asze+nicki
Demanufacture- ciekawe słowo, które oddaje moją naturę poniekąd ;P Lubię i tworzyć i niszczyć ;) A tak poza tym to tytuł piosenki (i albumu) Fear Factory, kapeli, dzięki której ponownie sięgnęłam po bas.
O, tej właśnie:
Demanufacture
A therapy for pain
Cars
  Odpowiedz
#79
To bardzo długa historia. Mój nietypowy nick wziął się od imienia.

:)
  Odpowiedz
#80
MhM ... Z ojca na syna :D . Ja i moj tata mamy na imie Wojtek . A mój nick wyszedł z dużej ilosci zdrobnień : Wojciech - Wojtek - Wojtunio - (ucinka) tunio . A numerek z tego że jestem graczem nr . 1 na xbox live .

Edit: Zrobione !
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie jest wasze ulubione piwo? Gospodarz 21 9 986 23.08.2017, 09:43
Ostatni post: trykietron
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 395 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Jakie byłyby Wasze ostatnie słowa przed śmiercią? Monoceros 3 2 508 07.06.2017, 20:55
Ostatni post: perla86
  Wasze zaręczyny? Jak wyglądały! Karol 13 7 715 28.05.2017, 16:43
Ostatni post: perla86
  Wasze ulubione słowo. Olka 18 4 949 25.05.2017, 03:12
Ostatni post: perla86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości