Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Spędzamy Sylwestra na forum?
#1
Cześć Wszystkim. :D
Mam takie pytanie, co wy na to, jakbyśmy spędzili Sylwestra i święta na forum Odjechani...
Nie wiem jak wy, ale ja zostaję w domu, bo mam gdzieś taką zabawę, jeśli macie pomysły fajne, jak możemy spędzić czas na Odjechanych, to pisać.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#2
Sąsiad ja cb mogę zgarnąć na sylwka, pójdziesz ze mną, na pewno go dobrze zapamiętasz :D
  Odpowiedz
#3
Dla mnie bez sensu, nie wolisz siedzieć z rodziną lub na sylwestra iść na dwór?

Wysyłane z mojego LG GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#4
Hehe ja zdecydowanie idę po za dom taki dzień jest raz w roku a na odjechanych siedzę i tak codziennie już robię zapasy firewerek:)

Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk
  Odpowiedz
#5
Ja najpewniej w sylwestra lecę do dziewczyny. :) A święta to dom i rodzina. :)
  Odpowiedz
#6
Ja tam idę w sylwestra do kolegi .A w święta to wiadomo u rodziny.
  Odpowiedz
#7
VanPure jeśli bym miał wybierać święta spędzone z rodziną chorą albo z dziewczyną ukochana to bym wybrał to drugie :(
Jedynie co zrobię to się upije do upadłego przed komputerem i dobrą muzyką...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#8
Sylwester na forum? Jak można w taką wielką imprezę siedzieć przed komputerem. Osobiście już
i taka spędzam na nim 60% swojego czasu (szkoła o profilu informatycznym, dom) także jeśli
mam wolne i taką możliwość nie zamierzam przesiedzieć całego czasu przed komputerem.

Jestem zdecydowanie na nie, święta z rodziną sylwester ze znajomymi (o ile coś będę pamiętał).
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#9
No a ja nie wiem,Jestem zdołowany nie mam do kogo wracać nic :)Może z rodziną lub w szpitalu jak rok temu.
  Odpowiedz
#10
Moje przyjaciółki za Chiny Ludowe nie pozwoliłyby mi siedzieć w Sylwestra w domu - no, ewentualnie gdyby siedziały razem ze mną. ;) Jak zawsze wybierzemy się do kogoś na domówkę, ale mam nadzieję, że nie skończymy na szpitalnej izbie przyjęć, gdzie nie będzie mnie wiózł radiowóz jak w zeszłym roku. Haha
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wspominani użytkownicy forum Paweu 24 7 705 28.01.2022, 08:18
Ostatni post: Mesajah
  Jak spędzicie sylwestra 2017/2018? amb00 2 1 255 03.02.2018, 21:00
Ostatni post: Kresowiaczek12
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 395 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Jak się zmieniliście na forum? Paweu 4 1 182 21.02.2017, 21:03
Ostatni post: Gospodarz
  Najbardziej blyskotliwe wypowiedzi z forum odjechani.com.pl Baron 1 1 306 03.01.2016, 23:13
Ostatni post: amb00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości