Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Popierdzielmy od rzeczy
#1
Zastanawiałam się gdzie to wrzucić, a że to do zabaw nie pasuje, ani nigdzie indziej, to postanowiłam, że będzie tutaj.

Uroczyście otwieram pierwszy forumowy wątek śmietnikowy!

W tym oto wątku pierdzielimy od rzeczy o czym nam się żywnie podoba. Jest to pierwszy (i jedyny!) wątek bez tematu, a jako, że nie mam dzisiaj weny, to zacznę pierwsza.

Po primo chciałabym ponarzekać na obecną koniunkturę, rząd, ból brzucha i powiedzieć ogólnie, że jest źle i będzie gorzej. Zaspamie was, bo takie mam dzisiaj życzenie, a wy macie jedno wyjście, albo przyłączyć się do wspólnego pierdzielenia, albo nie robić nic.

Wątek uważam za otwarty. Pierwsze 10 wpisów premiowane darmową protezą na NFZ.
  Odpowiedz
#2
Nuda :/ Jaki serial polecacie pooglądać ? W ogóle, te święta jakieś dziwne są. Wcześniej mijały one uroczyście, a teraz, no są, bo są. Pewnie dlatego, że śnieg jest :D. Zawsze święta były zielone, a teraz będę białe. Na śmingus-dyngus też nie będzie ciekawie :/. Zamiast oblewać wodą w stanie ciekłym kolegów/koleżanki, jakiś przypadkowych ludzi, będziemy ich... rzucać w zaspy :D Nie wygląda mi to na święta wielkanocne... :( Wiosno !! Gdzie jesteś ??
  Odpowiedz
#3
Ja to bym zjadł batona xd
  Odpowiedz
#4
I weź się tu człowieku nie wkurz. Wstaje sobie z łóżka, patrzę za okno, a tu zadymka na całego. Gniew
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#5
Masakra, wczoraj patrzałem przez okno i mówię "no wreszcie, śnieg topnieje, słoneczko świeci...", dzisiaj wstaję, odsłaniam okno i co... ŚNIEG, PEŁNO ŚNIEGU!!
  Odpowiedz
#6
Taaa, no dobrze nie jest. Jestem padnięta, cały dzień sprzątałam, ale... jest w tym jakiś ciekawy plus :)
  Odpowiedz
#7
No cóż, sprzątanie przed Wielkanocą to normalka. Ja jutro rano - jak co roku - idę po borówki do lasu. Z łopatą po borówki to jeszcze nie byłem, ale przecież jakoś muszę je odkopać spod śniegu. Tylko gdzie kopać :(?
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#8
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#9
Skończyła się sałatka z gyrosa. :placz i w dodatku głodny jestem.

Jutro środa, dobrze że poniedziałek był dniem wolnym, ufff.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#10
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rzeczy z dzieciństwa Nicholas 15 5 574 14.12.2013, 12:48
Ostatni post: Whisper
  Wasze zgubione rzeczy. Baron 4 2 090 01.11.2012, 19:42
Ostatni post: HBO2-HD
  Wasze skradzione rzeczy Nicholas 16 5 388 31.10.2012, 23:21
Ostatni post: cffaniak
  Czy są dla nas rzeczy niemożliwe? Karol 10 6 018 02.10.2012, 09:40
Ostatni post: Tomek1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości